FİNANS

Memur olmak isteyenlere müjde! Devlete yüzlerce alım yapılacak! KPSS…

Devlette işe girmek isteyenlere müjde… Yüzlerce kadro açıldı. İtfaiyeciden öğretim üyesine, mühendisten belediyelerde memurluktan TÜBİTAK'ta insan kaynaklarına kadar birçok kuruma memur alınacak. KPSS şartı ya da bazı şartları taşıyanlar söz konusu ilanlara başvurabilecek.

Devlet Personel Başkanlığı tarafından açılan kadrolar ve ilanları takip eden memur adaylarına müjde geldi. Zabıta, itfaiyeci, akademik personel, öğretim üyesi, sözleşmeli personel ya da işçi olmak isteyenler, Devlet Personel Başkanlığı’nın açtığı ilana başvurabilir.

İşte personel alacak yerler ve kadrolar...

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
doldurun yandaşları hadi o hastahanelerin durumu içler acısı bilgisiz ne kadar eleman varsa koymuşlar otutturmuşlar masa başına kime bişi sorsan ya bilmiyor yada yeni geldim diyor doktorun nerde olduğundan haberleri yok
ilanlar hep yüksek pozisyonlar için zaten bu şahıslar istedikleri yerde iş bulabiliyor, bugün bu üniversiteden ayrılır yarın öbür ünide işe başlar, gençler için ne var ortada ilk işe başlayacaklar için
yav eskiden 2 milyon 300 bin memur vardı her yer tıklım tıklım memur doluydu.her yer ya satıldı ya kapatıldı memur 4 milyon 800 bin olmuş!!!!tanıdığım mezunların çoğu da atanama dı ama nerde bu kadar memur??
Geri Dön