FİNANS

SON DAKİKA | Emeklileri üzecek promosyon kararı! 20 bin TL konuşulurken, kamu bankaları çekildi

Son dakika haberi: Bankaların verdiği emekli promosyonlarıyla ilgili sürpriz sayılabilecek bir gelişme yaşandı. Yeni yılda emekli zam oranlarının belli olmasıyla bankaların promosyonları 20 bin TL'ye kadar yükseltmesi beklenirken, kamu bankalarının aldığı karar dikkat çekti. Özellikle mahallesinde ve ilçesinde özel banka olmayan emeklileri üzecek olan karar gündem yarattı. Yaşanan gelişmeyi duyan emekliler sitem ederken, çok üzgün olduklarını belirtiyor.

Son dakika: Emekli promosyonları için alınan yeni karar emekliyi üzecek. Yeni yılda emekli zam oranının belli olmasıyla özel bankaların promosyon miktarını 15 bin TL'ye kadar yükseltmesi bekleniyordu. Hatta öyle ki bu rakamın 20 bin TL'ye çıkacağını söyleyen de var. Emekliler ise yüksek promosyon veren bankayı ararken, gözler kamu bankalarına çevrilmişti.

SON DAKİKA: KAMU BANKALARINDAN 'PROMOSYON' KARARI

Show Haber'de yer alan habere göre; kamu bankalarının promosyon miktarını güncellemesi beklenirken, sürpriz bir gelişme yaşandı. Kamu bankaları en fazla 750 TL promosyon verirken, bu miktar sabit tutuldu.

1

YAKININDA ÖZEL BANKA OLMAYAN EMEKLİLER ÜZÜLECEK

Kamu bankalarının promosyonunu yükseltmemesi, özellikle mahallesinde, ilçesinde özel banka olmayan emeklileri üzdü.

2

YENİ YILDA EMEKLİ PROMOSYONLARI 20 BİN TL OLABİLİR

Kamu bankalarının promosyon kararı yeni yılda özel bankalar arası yarışı daha da hızlandıracak gibi. Beklentiler şimdiden 15 bin TL ama bazı bankaların çıtayı 20 bin TL'ye kadar yükseltmesi bekleniyor.

3

2022 EN YÜKSEK EMEKLİ PROMOSYONU NE KADAR, HANGİ BANKADA?

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler