FİNANS

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

1 milyon 115 bin liralık hesapla gündem olmuştu: Bodrum'daki o restorandan açıklama geldi: 'Fiyatlarımız benzer restoranlar ile aynı seviyede'

Yaz sezonunun açılmasıyla rekor fiyatlarla gündeme gelen Bodrum'da bu kez bir restoranın adisyonuna gören bir daha baktı. 1 milyon 115 bin 510 liralık hesap gündem olurken restorandan fiyatlara ilişkin açıklama geldi. Açıklamada adisyonun 20 kişilik olduğu vurgulandı.

 1 milyon 115 bin liralık hesapla gündem olmuştu: Bodrum'daki o restorandan açıklama geldi: 'Fiyatlarımız  benzer restoranlar ile aynı seviyede'

Her sene yüksek fiyatlarıyla cep yakan Bodrum bu kez 1 milyon 115 bin 510 liralık hesapla şaşırttı. 20 kişilik grubun ödediği hesapla ilgili Bagetelle Restoran ve Beach Club’tan açkıklama yapıldı. Açıklamada, “Geçtiğimiz yıla ait 20 kişilik bir grup tarafından standart menümüze ilave olarak özel şovlar gibi ilave hizmetleri de içeren ve dolayısıyla normal fiyatlarımızın üzerinde olan bir faturanın, işletmemizin piyasa şartlarının üzerinde fiyatlandırma yaptığına dair algı yaratacak şekilde yeniden gündeme getirilmesini üzüntüyle karşıladık." denildi.

hesap

Sözcü'de yer alan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Henüz yeni yatırım ve sezon hazırlıklarımız devam ederken bu yıla ait gibi gösterilen fatura, siparişten de görüleceği üzere 20 kişilik, yabancı içki, kokteyl ve özel şampanya şovu gibi ilave hizmetlerin alındığı bir sipariştir. Normal koşullarda Bagatelle Bodrum fiyatları, piyasada faaliyet gösteren benzer restoranlar ile aynı seviyededir."


Express


En Çok Aranan Haberler