Gıdadaki fahiş fiyat artışıyla ilgili yeni gelişme! Gıda Komitesi toplanıyor

Gıda Komitesi, bu akşam saat 20:00'de gıda fiyatlarındaki gelişmeleri görüşmek üzere Hazine ve Maliye Bakanlığının ev sahipliğinde toplanacak.

Gıdadaki fahiş fiyat artışıyla ilgili yeni gelişme! Gıda Komitesi toplanıyor

Gıda Komitesi'nin bu ay yapacağı rutin toplantıda gıdada yaşanan fiyat gelişmeleri değerlendirilecek. Komite son durumu görüşmek üzere bir araya gelecek. Toplantıya Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan ev sahipliği yapacak.

Toplantıya Elvan'ın yanı sıra, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ile Merkez Bankası Başkanı Naci Ağbal ve Strateji ve Bütçe Başkanı İbrahim Şenel de katılacak.

Kaynak: TRT HABER

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 35 yorum
cikacak karar ey cehape hep senin yuzunden artiyor bu gida fiyatlari
:)))
11000 magaza açan marketlerin fiyatlarına bakacaksın. Ayçiçek yağı 60 TL oldu . haberiniz var mı sizin. Kalkmışlar mahalle bakkalına ceza kesiyorlar.
hiç birisi market zincirlerini denetlemez denetlese bile belli başlı ürünleri denetler Ler vatandaşın temel ihtiyaç dışı olanlar...
en az fiyat o diğer markalarda o paraya alamazsın 5lt sıvı yağ
sıvı yağ çocuk maması çocuk bezi bı denetleme yapılsın bakalım fiyat artışı normal mi. her firmaya büyük market zincirleri vs denetleme yapılsın ... zamlar elimize gelmeden herşeye zam yağdı söylenecek hiçbir şey kalmadı ...
özelikle buyuk market zincilerine devamli denetleme yapilsin piyasayi yükselten bunlar...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler