FİNANS

Kalekim halka arzı onaylandı! İşte Kalekim hisse fiyat aralığı ve halka arz tarihi

Kale Grubu şirketlerinden Kalekim'in paylarının halka arzı için yaptığı izahname başvurusu Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) tarafından onaylandı.

Kalekim halka arzı onaylandı! İşte Kalekim hisse fiyat aralığı ve halka arz tarihi

Kalekim'den yapılan açıklamaya göre, SPK tarafından izahname onayı alan Kalekim'in, halka arzında talep toplama tarihleri 6-7 Mayıs, fiyat aralığı 13,75-14,75 TL olarak belirlendi.

KALEKİM HALKA ARZ TARİHİ AÇIKLANDI

Bireysel yatırımcılar için eşit dağıtım yönteminin uygulanacağı ve Ak Yatırım liderlik edeceği halka arza, toplam 29 üyeden oluşan konsorsiyum aracılık ediyor.

Sahip olduğu güçlü dağıtım ağıyla ürünlerini Türkiye'nin yanı sıra 80'i aşkın ülkede tüketici ve profesyonellerle buluşturan Kalekim, halka arzla bünyesine katacağı yeni ortaklarla gücüne güç katarak sürdürülebilir büyüme yolunda önemli bir adım daha atmayı hedefliyor.

Kaynak: AA


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
calisanlarin ekmegi ile oynayan firma. 5 sene emek verdim olmadik zamanda kapi onune koydular, hic bir sorun yokken hem de. kullanip kullanip atiyorlar.
boş daha millet salak değil halk arz olan 16 liradan ondna sonra verisinler milletin eline hoop 12 lira spk da buna seyirci kalıyor ne güzel dünya be
nasıl sa açılışta taban yapıyorsun sebep halka arz artık faizsi para kullanımı oldu.bist 30 dışına çıkmak hikaye artik
Geri Dön