THY, yurt dışı seferlerinde yüzde 40 indirimle uçuracak

Türk Hava Yolları (THY), yurt dışı noktalarına yüzde 40 indirim kampanyası başlatıyor.

THY, yurt dışı seferlerinde yüzde 40 indirimle uçuracak

THY Basın Müşavirliğinden yapılan açıklamaya göre, yolcular dünyanın en güzel şehirlerini Türk Hava Yollarının uygun fiyatları, esnek biletleme seçenekleri ve güvenli seyahat standartları ile keşfedecek.

THY'nin yurt dışı uçuşlarında ve tüm bilet tiplerinde geçerli olan kampanyadan yararlanmak isteyen yolcular, 13-15 Ocak'ta satın alacakları biletler ile 1 Nisan-31 Aralık'ta yüzde 40 indirimli uçacak.

Yolcular, kampanya kapsamında satın alacakları biletlerin tarihinde ücretsiz değişiklik yapma hakkına da sahip olacak. İptal ya da iade durumunda ise ücret sınıfı kuralları geçerli hale gelecek.

KKTC Ercan Havalimanı ve Çin anakarası (Pekin, Şangay, Guangzhou ve Xi’an) varışlı/çıkışlı noktaların kapsamda yer almadığı kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgilere "www.turkishairlines.com" internet adresinden ulaşılabilecek.

Kaynak: AA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
Herkesin parası var yurt dışına çıkacak sanki. Yapsana yurt içine indirim.
%100 zam yapıp daha sonra %40 indirim var demek aklımız ile dalga geçmek demek.. gecen sene ailemle 3 erişkin 1 çocuk olarak almaataya aldığım bilet 10.000 idi. şimdi ise 20.000
yurd dışına gidecek olanın parası vardır ,millete bir yararınız yok niye yurt içinde indirime gitmiyorsunuz. işiniz gücünüz milletin kanını emmek.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler