FİNANS

Goldman Sachs'tan Bitcoin hamlesi

Çokuluslu bir ABD yatırım bankası Goldman Sachs, müşterilerine başta Bitcoin olmak üzere diğer dijital varlıklara yatırım yapma imkanı sunmayı planlıyor.

Goldman Sachs'tan Bitcoin hamlesi

ABD merkezli yatırım bankası Goldman Sachs, başta Bitcoin olmak üzere diğer dijital varlıklara yatırım yapma imkanı sunmaya hazırlandığını belirtti.

GOLDMAN SACHS'TAN BITCOIN ADIMI!

CNBC’de yer alan habere göre, banka ikinci çeyrekte gelişen varlıklar sınıfında yatırım hizmetleri sunarken, başta Bitcoin olmak üzere diğer dijital varllıklarında içerisinde olduğu kapsamlı bir varlık spektrumunda da müşterilerine hizmet vermeyi planlıyor.

Goldman Sachs’ın özel varlık yönetimi bölümünde dijital varlıklar küresel genel müdürü olarak göreve getirilen Mary Rich’in terfi notunu gören CNBC, Goldman ve Morgan Stanley gibi bankaların müşterilerinin yakın zamanda yeni gelişmeye başlayan varlık sınıflarına erişimi olacağı anlamına geldiğini belirtti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
aman kripto deme şu paraya insana başka kriptoları hatırlatıyoo, almayın kardeşim değeri olmayan şeyi, en iyisi altın, al yap yastık altı, kafan rahat.
gayet normal arz talep meselesi
ister istemez tüm bankalar bu yola girecek, para yeşereceği yere gider..
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler