FİNANS

Yerli kripto para borsası Thodex'den tuhaf bakım açıklaması!

Kullanıcıların hesaplarına ulaşamadığı ve bakım yapıldığı gerekçesiyle kapandığı söylenen yerli kripto para borsası Thodex'den açıklama geldi. Thodex 4-5 iş günü sürecek bir bakım sürecine girdiğini açıkladı.

Yerli kripto para borsası Thodex'den tuhaf bakım açıklaması!

Kullanıcılarının hesaplarına erişemediği ve işlemlerin durdurulduğuna dair şikayetlerde bulunduğu yerli kripto para borsası THODEX'ten açıklama geldi.

THODEX'in açıklamasında, şirkete gelen ortaklık teklifinin olumlu değerlendirildiği ve bu sürecin tamamlanabilmesi için işlemlerin durdurulduğu belirtildi. Sürecin 4-5 iş günü süreceğinin aktarıldığı açıklamada, kullanıcıların düzenli olarak bilgilendirileceği ifade edildi.

THODEX'ten yapılan açıklama şu ifadeler yer aldı:

"Son 2 yıllık süreçte kripto varlıklara duyulan ilginin artması ve büyük aktörlerin; sektöre dahil olması ile birlikte, borsaların büyümesi ve yeni adımlar atması da kaçınılmaz hale gelmiştir. İsmini anlaşma süreci tamamlandığında duyuracağımız; dünya çapında bilinirliği olan banka ve fon şirketleri; uzun süredir şirketimize yatırım yapmak istemekte ve ortaklık teklifinde bulunmaktadır.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına gelen ortaklık teklifini olumlu değerlendirme kararı alınmıştır. Bu sürecin tamamlanabilmesi için işlemlerin durdurulup; devir sürecinin tamamlanması gerekmektedir. Süreç ise yaklaşık 4-5 iş günü sürecektir. Bu süre zarfında kullanıcılarımıza düzenli olarak bilgilendirme sağlanacaktır.”

6 SAAT DENİLMİŞTİ

THODEX tarafından dün de bir açıklama yapılmıştı. Bu açıklamada “Son zamanlarda borsamızda yaşanan çekim sorunları nedeniyle 20.04.2021 saat itibari ile planlı bakım çalışması yapılacak ve çalışma yaklaşık 6 saat sürecektir. Bakım çalışmamızın ardından, tüm sorunları gidermiş şekilde yeniden hizmetinizde olacağız.” denilmişti.

Öte yandan borsanın kullanıcıları, sosyal medyada yaşanan olaya tepki göstermişti. Bazı kullanıcılar ise polis eşliğinde THODEX'in merkezine gittikleri yönünde paylaşımlarda bulunmuştu.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 25 yorum
milletin elinde patlıyacak bu kriptolar
@kyocera24 Milletin aklı yok.akıllı kişiler olsalar bu gibi işlere asla girmezler.NOKTA
Yarin birgun sende almada
yükünü tutan tuttu kazanan kazandı artık sona yaklaştık elbette kazananlar nadir de olsa olacak ama buna varını yoğunu koyan, çoluğunun çocuğunun rızkını koyanlar yakinda intihar etmeye başlarlar
kriptolarla alakali bi durum degil bu. her borsaya guven olmaz. koca global ve yerel kurumsal kripto borsa sirketleri dururken; bunlara üye olmak saçmalık. ha üye olanlarında en büyük düştüğü yanlış baslangicta verilen üyelik hediyeleri. umarim kaşıkla verip kepçeyle almazlar. büyük güvenilir borsalardan şaşmamakta fayda var.
milletin parasını yiyecekler hep aynı teknikle paralar uçuyor
@marangoz1973 Millet kime danışarak bunlara giriyor.akıl işi değil.akıllarını başlarına alsınlar.bu ülke tosuncuklar gördü,herhalde koyun millet olmamalıyız
Aman sakın olmasın aile hayatı biter kimse bu mobale girmez
Geri Dön