Amazon’un kurucusu Jeff Bezos’un Bodrum’da yatırım yapacağı iddia edildi

Dünyanın en zengin iş adamı, Amazon’un Kurucusu ve CEO’su Jeff Bezos’un , Bodrum'da ki yatırım fırsatlarını araştırdığı iddia edildi.

Dünyanın en zengin iş adamı, Amazon’un Kurucusu ve CEO’su Jeff Bezos’un , Bodrum'da ki yatırım fırsatlarını araştırdığı iddia edildi.

İki hafta önce 400 milyon dolar değerindeki, 136 metre uzunluğundaki lüks yat Flying Fox ile Bodrum'a demir atan milyarder işadamı Jeff Bezos’un, Bodrum'da sadece tatil yapmadığı iddia edildi. Bezos’un aynı zamanda tatil cenneti Bodrum’da yatırım fırsatlarını incelediği öğrenildi.

HELİKOPTERLE BODRUM'U HAVADAN İNCELEDİ

Dünyanın en zengin iş adamının pazar günü mega yattan havalanan helikopterle bölge üzerinde uzun bir tura çıktığı öğrenildi. Bezos'un özellikle gayrimenkul geliştirme projelerinin üzerinde gezmesi Bodrum'da bir yatırım yapmayı düşündüğüne dair söylentilere yol açtı.

Bezos'un henüz hangi projeye ilgi duyduğu ya da bölgede yatırım planlarının olup olmadığı ise ilçede merak konusu oldu.

KAYNAK:İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 24 yorum
zenginin malı züğürtün çenesini yorar haberi olmuş.
@bulent_akkoc Peki çok bilmiş yorumu yapan kardeş bunlar neden doymuyor bunlar başka bir galaksinin yaratığımı sonsuz alemi bu yaratıklar alsada insanoğlu kurtulsa bunlar ölünce nereye gidiyorlar?
aklimdan geceni yazmissin;)
haftaya yangini cikartirlar arsa lazim millete hayirli ugurlu olsun
böyle hayatlar da var
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler