İETT'nin 'trekking hatları' yarın açılıyor

Doğa yürüyüşü yapmak isteyen İstanbullular için açılan ve yarın seferlere başlayacak D1 ve D2 hatları, hafta sonları hizmet verecek.

 İETT'nin 'trekking hatları' yarın açılıyor

İETT'nin doğa yürüyüşü yapmak isteyen İstanbullular için açtığı ve hafta sonları hizmet verecek iki hattı, yarın hizmete başlıyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, İETT'nin, insanın ruh ve beden sağlığı üzerinde olumlu etkileri olan doğa yürüyüşü (trekking) yapmak isteyen İstanbullular için hizmete aldığı D1 Polonezköy - Üsküdar/Kadıköy ve D2 Beşiktaş - Belgrad Ormanı hatları yaz ayları boyunca hafta sonları sefer yapacak.

Yarın hizmet vermeye başlayacak seferler için D1 numaralı Kadıköy/Üsküdar-Polonezköy hattının güzergahı, Kadıköy, Numune Hastanesi, Doğancılar, Altunizade, Ümraniye, Çakmak Köprüsü, Şile Yolu, Çubuklu Evleri, Polonezköy Muhtarlık şeklinde olacak.

D2 numaralı Beşiktaş - Belgrad Ormanları hattı ise Beşiktaş İskeleden hareketle Zincirlikuyu Metrobüs, 4. Levent, Maslak, Hacıosman, Atatürk Arboretumu ve Belgrad Ormanı'ndan geçerek Göktürk'e gidecek.

İETT, söz konusu hatların sefer saatleri ve güzergahları hakkında detaylı bilgileri "www.iett.istanbul" adresinde vatandaşların bilgisine sundu.

KAYNAK:AA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 22 yorum
ulan adam demekki bide mazbatasını alsa neler yapacak
görevde olduğu sürece yaptığı İKİ İcraat var! 1-37 Yıllık Dinî Yayınlar Fuarını Kapatmak. 2-İstanbul Veri Tabanını Kopyalamak. 3-Yok! 4-Yok! 5-Nedersen de YOK! Zaten elinin altında olan Veri tabanını NEDEN Kopyalarsın? Kopya'nın amacı ; Diğer Nüshayı bir Başka Yere Vermektir. Nereye servis edeceği belliydi STV Spikerini! Haklısın! Birde Mazbatasını Alsa Kimbilir Neler Yapacak!
@snmerc Adam derken İmamoğlu'nu kastettiyseniz, bu hizmetin onunla hiçbir ilgisi yok. İmamoğlu şu anda sade bir vatandaş, İBB'de hiçbir yetki ve fonksiyonu yok. İBB'deki günlük hizmetler ile bu ve benzeri diğer tüm proje hizmetleri, İBB'yi vekaleten idare eden İstanbul Valisi başkanlığında, ilgili İBB personeli tarafından yürütülüyor.
polermo 544 İBB milli istihrabat mı savunma bakanlığımı aselsan mı füzemi imal yapıyorda bizim mi haberimiz yok belediye alt tarafı hizmet icin var ne gibi ğizli belgesi olur olsa olsa belgelerde ispark yolsuzluğu arsaların hanği tarikata devir edildiği vardır ihalelerin nasıl yakınlara veridiği vardır
@palermo544 amaç bi yere veri vermek değildi böyle bi çirkeflikle mazbatasının alınacağını biliyordu yeni seçim çalışmalarında kullanmak için nerde açık bulurum bence onun için kopyalıyordu sanki istanbulda mit bilgilerimi var yok ihale bilgileri vardır en fazla onlarda kanımca saklanacak bişey değil. ikinci bişey su ve akbil indirimlerinin akp tarafından yapıldığını düşünüyorsan önce ellerindeki bursaya yapsınlar milletin gözünü boyamasınlar.
@esesli.kardes 18 seneden beri neden yapmadınız suratınızda astar yok astar
@palermo544 İtalyano hala utanmadan konuşuyorsun bravo kitap fuarını kapatmışmış iftirada üstünüze yok.
İmam oğlu sen nelere kadirsin her şey çok güzel olacak bunlar halkın ne kadar güçlü olduğunu anladı halkıyla çatışmak olmayacağını anladı halka mafya Çete örgütlik yapmak babayiğitlik yapamayacağını anladı
çok güzel Aracı olmayan vatandaşlar için çok iyi bir hizmet. Tebrikler
iyi arkadaşım şuan İmamoğlu sadece evini yönetiyor şuan bunları yapan yani İstanbul' u yöneten İmamoğlu değil hani bilde yanlış bilgi olmasın
@murat_bolat istanbulu yönetenler 25 senedir yapmadıklarını neden bi anda yapma kararı aldılar bunlar göstermelik hareketler hani tanzim satış noktaları nerde seçim bitti çadırlar gitti. aynısı seçim sonrası su faturalarıyla ibb bilet fiyatlarına olmazsa bende bişey bilmiyorum.
@murat_bolat_1986 25 senedir kene ğibi milleti kekliyordunuz imamoğlunun fikirlerini proje olarak millete zorla veriyor lar
@murat_bolat_1986 18 senedir neden olmadı .
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler