Seydioğlu Baklava’nın tabelaları indirilmeye başlandı

İstanbul Pendik’te hamile kadını bulunduğu araca saldıran Hasan ve Hüseyin Sel’in sahibi olduğu Seydioğlu Baklava hakkında Seyidoğlu Baklavaları firması tarafından açılan dava ile ihtiyati tedbir kararı alınmıştı. Kararın ardından Seydioğlu Baklava firmasının dükkanlarının tabelaları indirilmeye başlandı.

Pendik’te hamile kadın ve eşinin bulunduğu araca saldıran magandalar Hasan ve Hüseyin Sel’in sahibi olduğu Seydioğlu Baklava hakkında, Seyidoğlu Baklavaları’nın açtığı dava sonucunda mahkeme ihtiyati tedbir kararı almıştı. Mahkeme ihtiyati tedbir kararını kabul ederek, Seydioğlu’nun her türlü yayın, tanıtım malzemesi, mal, ürün, ambalaj, tabela, afiş, broşür, reklam, ilan ve internet üzerinden tanıtım kullanımlarının tedbiren önlenmesine hükmetti. Mahkeme ayrıca Seydioğlu’nun tabelalarının tedbiren sökülmesine de karar verdi.

Kararın ardından Seydioğlu Baklava’ya ait dükkanların tabelaları indirilmeye başlandı.

KAYNAK:İHA

AW760082_02

AW760082_03

AW760082_04

AW760082_05

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 70 yorum
BU PİSLİĞİN BAYANA YAPTIĞINA KARŞILIK NE KADAR VURUSANIZ O KADAR İYİ ELİNİZE SAĞLIK ALLAH DAHADA BETER ETSİN.
Herkese ibret olmalı.
Yaptıgı doğru değil adamın buna katılıyorum.Videoyu dikkatli seyredince adamın arabasına arkadan çarpıyor ve arabada hamile bayan var.Kameraya açıp bu şekilde davranacağına ne kadar hakli da olsa yoluna devam etmesi adamla uğraşmaması gerekiyordu.Arac yavaş çarpıyor ya hızlı olsa idi hicmi düşünememiş hamile eşini veya hamile olan bayan kullanıyorsa çocuğunun sağlığını.Nasil bir kinle takip edip arkadan çarpıyor anlamıyorum.
mertali;okuma yazman yok galiba,adam emniyet şeridinde giderken bu arabayı sıkıştırıyo ve saldıryo
@zomzomikler_2014 ne anlatıyorsun sen yav
Beter olsunlar .. terbiyesiz ahlaksız herifler ..
AZ BİLE BÖYLE CANAVARLARA
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler