Uzun kuyruklar oldu! 5 liralık hamsi izdihamı

Edirne’de kilogramı 5 liradan satılan hamsi balığını almak için vatandaşlar birbiriyle yarıştı, balıkçıların önünde uzun kuyruklar oluştu.

Edirne’de hamsi balığının kilosunun 5 liraya satıldığını duyan vatandaşlar, balık pazarına akın etti. Balıkçıların önünde adeta kuyruk oluşturan vatandaşlar hamsi balığı almak için birbirleriyle yarıştı. Hamsi’nin fiyatının 30 liradan 5 liraya düşmesini fırsat bilen vatandaşlar en az 5’er kilogram balık aldı.
Bir şişe su fiyatına 1 kilogram balık sattıklarını söyleyen balıkçı Feridun Bistiren, hamsi balığının 30 liradan 5 liraya düştüğünü ifade etti.

5 kilodan aşağıya balık alan yok diyen Bistiren, “herkes gelsin balığını alsın herkes bu sezon balık yemiş olsun, balık her zaman bu fiyata düşmez” açıklamasında bulundu.

KAYNAK:İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
Allahın adaleti öyle eşsiz ki. 1970 lerde abd nin isteklerine karşı çıktıkları için ambargo yemiştik. kuyruklar vardı evet... ancak şuan abd ne dese eksiksiz yapan hükümet olmasına rağmane geçen senede tanzim kuyruğu vardı.. rahibi vermeyiz deyince çarşı karıştı sonrada varlık kuyruğu palavraları ile milleti sıraya dizdiler.. bugünde hamsi kuyruğu... Allah bilir ve yapar... Kınadığın duruma düşürür kendinle yüzleşirsin. utanması olan bundan ders alır...
@kuzeyekspresi abdnin her isteği yapıldığı için mi suriyeye girmeyin libyaya gitmeyin dedikleri halde gittik gidiyoruz? s-400leri almayın dedikleri için mi aldık? kimse rahibi vermeyiz demedi cumhurbaşkanı yargı ne karar çıkartırsa saygı göstericez demiştir.. bir tane görüntü konuşma koyamazsın rahibi vermeyiz demesiyle ilgili.. ülkesini her fırsatta karalamaya fırsat kollayan-dansın başka bir şey değil..
@taximlei allah senin gibilerini başımızdan alsın. Rahibi vermeyiz diye görüntü yokmuş. Bu fakir bu görevde olduğu sürece alamazsın dedi. Ver papazı al papazı dedi. Dedide dedi tonla laf yaptı sonuçta kuzu kuzu rahibi teslim etti. S400 diyosun. Cahil adam. Rus uçağı düşürüldüğünden beri bir tek ülke tapusunu veröedikleri kaldı. S400 füzesinden vazgeçse rusya ile arası açılıcak ülkenin. Şuan hem rusya hem abdnin pinpon topu gibi
@taximlei papaz için bu fakir bu görevde oldukça o terörist verilmeyecek dedi... sen o sırada mabadındaki pirelere uçuş brövesi dağıtıyordun demek görmemişsin. youtube dan aç izle demişmi gör... gör ve utan.
Ah chp ah hep senin yüzünden milleti hamsiye muhtaç ettin 18 senedir:):)
Ah chp ah hep senin yüzünden milleti hamsiye muhtaç ettin 18 senedir:):):):)
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler