Otomobilde yeni yıl öncesi indirim kampanyalarında son 20 gün

Otomobil ve hafif ticari araç pazarındaki paylarını artırıp 2019 satış hedeflerini tutturmaya çalışan firmalar, aralık ayı başında duyurdukları kampanyaları yılın tamamlanmasına sayılı günler kala daha da zenginleştirdi.

Otomobil ve hafif ticari araç pazarındaki paylarını artırarak 2019 satış hedeflerini tutturmaya çalışan otomobil firmaları, aralık ayında devreye koydukları kampanyaları, yılın tamamlanmasına sayılı günler kala daha da genişletti.

AA muhabirinin, Türk otomobil pazarında faaliyet gösteren bazı yerli ve yabancı markaların duyurularından derlediği bilgilere göre, aralık ayı, pazardaki payını büyütmek için cazip kampanyalarını devreye alan markaların rekabetiyle geçiyor.

Üç kamu bankasının (Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank) yerli üretimi desteklemek amacıyla hazırladığı "Otomotivde Yerli Üretime Özel Taşıt Kredisi Kampanyası" kapsamında aralık ayına özel fırsatlar sunan birçok yerli ve yabancı firma, "hurda araç teşviki", "sıfır faiz", "36 aya varan vade seçenekleri", "takas indirimi" gibi kampanyalarla alıcıların ilgisini çekmeye çalışıyor.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 28 yorum
BİN TL PEŞİNATA DA OTOBİL VERSENİZ KİMSE ALMAZ, ALAMAZ DA.EN KÖTÜ SIFIR ARAÇ 100 BİN TL DEN BAŞLIYOR. BENZİN MAZOT LPG ALMIŞ BAŞINI GİDİYOR.ÖTV MTV KDV CABASI. NEREDEYSE 1+1 200 BİN TL LİK BİR EV FİYATINA DENK GELİYOR.40 BİN İLE 65 BİN CİVARINDA OLMALI Kİ ORTA KESİM ALABİLSİN. AVRUPA DA SIFIR SUV ARAÇLAR 40.00O EURO.KENDİ PARALARIYLA BEDAVA.YAKIT 1,29 EURO.25 EUROYA DEPO FUL. ADAMLAR YAŞIYOR. SUYUN KOLİSİ 1 EURO.BİRANIN KOLİSİ 2 EURO.40 EUROYA 2 AYLIK MARKET İHTİYACI KARŞILANIYOR.
Bosver kardeşim Almanya bizi kıskanıyor ya o yeter bize
@apartmanyikan KARDEŞİM ORTA KESİMİN ARABAYA NE İHTİYACI VAR. MÜSAADE EDİNDE ZENGİN HER AİLEDE BULUNAN EN AZ 2 - 3 ARACIN YANINA BİR KAÇ TANE DAHA ALSINLAR. BENCE DEVLET 2-3 HATTA DAHA ÜSTÜ ARACI OLANLARDAN DAHA AZ VERGİ ALMALI. :-)
bu yazdıklarınızın doğru oladığını biliyorsunuz değilmi benzin 1.69 € asgari ücret 470 € emekli maaşları 44 yıl çalışmış biri olarak 800.€ ev kirası herşey dahil 500-600 € hangi rahatlıktan oh mis gibi yaşamdan bahs ediyorsunuz siz vazgeçin bu avrupa hayranlığından
Ülkeyi batırmayın yeni araba alın para harcayın. Paranız yoksa gidin 3 kamu bankasından birinden kredi çekin. Çocuklarınızın rızkından kısın araba alın. Sakın araba almamazlık yapıp ta saçmalamayın. Hey araba alsanıza. :)
Parası olan kampanyaya bakmaz zaten
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler