FİNANS

7 Mayıs Dolar kuru ilk rakamlar | Bugün (7 Mayıs) Dolar ve Euro ne kadar?

Yatırımcıların yakından takip ettiği Dolar kuru fiyatları bugün de araştırılıyor. İç piyasalarda Dolar kuru birkaç gündür sakin günler geçiriyor. Amerikan Doları dün kapanışta 8,27 seviyesinde bulunurken, bugün güne kapanış seviyesinde başladı. Euro, ise dün günü 10,00 ile bitirirken bugün yine günü kapanış seviyesi ile açtı. Peki bugün Dolar kurunda son durum ne? Dolar ne kadar? Euro ne kadar?

Dolar kuru sakin günler geçirirken, Merkez Bankası da bir hafta vadeli repo ihale faiz oranını yüzde 19’da sabit bıraktı. Açıklanan kararda, Nisan enflasyon tahmin politikasında belirgin düşüşler yaşanana kadar para politikasının bu şekilde kalacağı açıklandı. Karardan sonra Dolar TL karşısında hafif bir yükseliş yaşarken, Euro ise sabit kaldı.

ABD ve Avrupa merkez bankalarının yetkililerinin açıklamalarının da takip edileceğini ifade eden uzmanlar, yurt dışında ise BoE'nin faiz kararı ile ABD'de haftalık işsizlik başvuruları başta olmak üzere veri gündeminin izleneceğini bildirdi.

Dolar ve Euro fiyatları

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
abd ye büyük ceza kasırga yada fırtına olmayacak abd için korkunç kuraklık ve sıcaklık başlıyor terör yüzünden Türkiye ye verdiğiniz zararların karşılığı olan parayı hala Türkiye merkez bankasına yollamadınız bakalım bu sefer kavrulun da aklınız başınıza gelecek..
Geri Dön