FİNANS

Bitcoin'de şok düşüş! 13 Mayıs Bitcoin ne kadar oldu? | Bugün 13 Mayıs Bitcoin, Ethereum, Dogecoin ve Ripple ne kadar oldu?

Kripto para yatırımcılarının ilgiyle takip ettiği Bitcoin ani bir düşüş yaşadı. Tesla'nın yöneticisi Elon Musk, şirketin araç satışlarında Bitcoin kullanmayı askıya aldığını kamuoyuna duyurdu. Musk'ın bu açıklamasının sonrasında Bitcoin fiyatında önemli bir düşüş görüldü. Peki 13 Mayıs Bitcoin ne kadar oldu? Bugün 13 Mayıs Bitcoin, Ethereum, Dogecoin ve Ripple ne kadar oldu? Bitcoin kaç dolar, kaç TL?

İşte Bitcoin ve diğer kripto paralarda son durum...

BITCOIN FİYATLARI NE KADAR OLDU? KRİPTO PARALARDA SON DURUM...

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Elon Musk bu piyasayı sürekli manüple ediyor. Yakında dogecoin delist olursa çok isabetli olur.
Dünya üzerinde sadece Elon Musk değil, büyük devletlerin başındaki kişiler dahil olmak üzere manüple, speküle ne derseniz deyin oynuyorlar. Kripto para madenciliği dünyada YENİLENEBİLİR ENERJİ kaynakları ile yapılırken, dünya üzerinde atmosfere üretim sırasında zararlı gazların salındığı haberi tamamen para babalarının KRİPTO PARA üzerinden kazanmalarına yönelik manüplasyond Tabi dünyada bunu kaç kişi takip eder o da ayrı. Tamamen soyguna yönelik, halkların cebindekini almak için yapılan suni ZARAR HABERLERİ. Seyredin bakın BAŞTA BİTCOİN OLMAK ÜZERE TÜM KRİPTO PARALAR NASIL DÜŞECEK.
Geri Dön