FİNANS

Bugün (30 Nisan) dolar ne kadar? Dolar ve Euro ne kadar oldu?

Yatırımcılar, Dolar kullananlar veya Dolar ile birikim yapan kişilerin yakından takip ettikleri Dolar ve Euro fiyatları bugün ne kadar oldu? Geçtiğimiz hafta yaşanan ani gelişmelerden sonra 8,05 – 8,10 seviyelerinden 8,33’e kadar yükselen Dolar, 30 Nisan gününe 8,21 seviyesinde başladı. Euro ise, 10 liranın üzerine çıkmasının ardından gerileyerek bugün 9,96 seviyelerinde işlem görüyor. Hafta başından beri düşüş eğiliminde olan Amerikan Doları, ilgiyle takip edilmeye devam ediliyor.

Amerikan Doları karşısında, geçen hafta %3,87 değer kaybeden Türk Lirası, en kötü performans sergileyen ikinci gelişen ülke para birimi oldu. Ancak hafta başından beri Dolar/TL paritesinde TL’nin değer kazanması, en iyi performans gösteren gelişen ülke para birimi seviyesine çıkmasını sağladı. 30 Nisan gününde Amerikan Doları ve Euro güne nasıl başladı?

Bugün dolar ne kadar?

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
yüksekten düşen parcalanarak yok olur dünya ticeretinin durduğu bu günlerde suni olarak değersiz paraların yükselişi sizlere hala bir seylerin olacağını hatırlatmıyorsa abd .ki 3-5 eyaletinde olacakları seyrettirecekler Arabistan hariç tüm islam ülkeleri ve bölgeleri artık ana kasırgalara karşı koruma altında..arabistan yahudiyle işbirliği yapmanın cezasını cekecek..ve türk illeri 2000 sene önceki bereketli günlerine dönüyor .ve ruslar asla onlarla şavaşmayın haclı yahudi lerin büyük saldırısında islam ülkeleriyle birlikde savasacak asla ruslarla savaşmayın.ve küba ve cevreside koruma altında
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler