Ünlü yatırımcıdan bitcoin uyarısı

ABD merkezli dünyanın en büyük ikinci holding şirketi Berkshire Hathaway CEO’su Warren Buffett, yatırımcıları bitcoin konusunda uyardı ve bitcoin bir 'fare zehiri' dedi.

Ünlü yatırımcıdan bitcoin uyarısı

ABD merkezli dünyanın en büyük ikinci holding şirketi Berkshire Hathaway CEO’su Warren Buffett, yatırımcıları bitcoin konusunda uyardı ve bitcoin bir 'fare zehiri' dedi.

Ünlü ABD'li yatırımcı Warren Buffett, Bitcoin'e yatırım yapmama çağrısı yaparak "Bitcoin muhtemelen bir fare zehiri" dedi.

Sahibi olduğu Berkshire Hathaway şirketinin yıllık hissedarlar toplantısında konuşan Buffett, Bitcoin ve diğer kripto paralara yatırımın büyük risk olduğu yönündeki görüşlerini yineledi.

ABD ve Çin arasında ticaret savaşı çıkacağı endişelerine de değinen Buffett, "Bu iki akıllı ülkenin bu kadar aptalca bir şey yapacaklarına inanıyorum" diye konuştu.

Geçmişte Google'ın çatı şirketi Alphabet ile Amazon'a yatırım yapmamakla hata ettiğini de kaydeden Buffett, "Google ve Amazon konusunda yanlış kararlar verdim. Bu iki şirket o zamanki seviyenin çok ötesine yükseldiler" ifadelerini kullandı.

Buffett'ın son olarak Apple'daki hisselerini artırması, teknoloji şirketinin hisselerinin hızla yükselmesine yol açmıştı.

Siz de Türkiye'nin dijital para borsası Dpara.com'dan ilk kripto paranızı satın alarak kripto dünyasında yerinizi alabilirsiniz.
Dpara hakkında: Dpara Teknoloji A.Ş. bünyesinde kurulan Dpara üstün güvenlik önlemleri ve kullanıcı dostu tasarımı ile öne çıkıyor.
Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin ve Ripple alış-verişinin yapılabildiği Dpara, açılışa özel kampanyasıyla yüklediğiniz TL bakiyelerinizin ve transfer ettiğiniz tüm kripto paraların %20’sini size hediye ediyor.

dpara_banner

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
indirin fiyatı indirin, spekülasyon yapın fiyatı indirin sonrada siz satın alın paraya para demeyin, çok uyanıklar çok
Kendi de itiraf etmiş google ve amazonu tahmin edememiş.Şimdi ise Bitconi yanlış tahmin etmiş bence..Geleceğin yatırım aracı kanımca BTC..Dedelerin babalarımızın klasik lafları vardır ya hani "eskiden buralar hep tarlaydı şimdi koca koca binaları yaptılar..paramızda vardı gel al dediler almadım.." Artık arsa yatırımından çok büyük paralar kazanma durumu olmayacak. Belki de diyeceğiz.Ya zamanında RİPPLE 0,80 cent di.Cebimde para da vardı.Gidip 1000 2000 dolar yatırmadım.:)) Sesli düşüncemdir.Yatırım yapın demedim.
biraz yukseldiye hemen kotuleyın
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler