Dünyanın en pahalı ülkeleri belli oldu

Dünya ülkelerinde yaşam maliyetleri raporunu her yıl detaylı olarak hesaplayıp paylaşan CEOWORLD, 2020 yılına ait verileri açıkladı. Türkiye de dahil 132 ülkenin yer aldığı listede dünyanın en pahalı ülkelerinin çoğunluğunun Avrupa ve Asya'da olduğu belirlendi. İşte dünyanın en pahalı ülkeleri.

132 ülkenin yer aldığı araştırma oluşturulurken, konaklama, giyim, taksi ücretleri, kamu hizmeti, internet, market alışverişi, ulaşım ve dışarıda yemek yeme gibi kriterlere bakıldı. İşte dünyanın pahalı ülkeleri...

Dünyanın en pahalı ülkeleri belli oldu

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 28 yorum
KAZANCA GÖRE BENCE TÜRKIYE EN PAHALI
he sen daha iyi bilirsin doğru söylüyorsun
@rankblood ülkesini kötüleyen zavallı. Kurban ol Türkiye ye
He canım o ülkelerde gelir TL bazında fazla git yaşayana sor
@rankblood kötülemiyor adam pahalı diyor
@antalyali_2017 Aklınız fikriniz algı kasmak, bu ülke halkın gelirine göre pahalı ve bunu söylemek ülkeyi kötülemek hainlik filan değil ülkesinin iyi olmasını istemektir, tabi sende bunu anlayacak kapasite olmadığına göre benimkisi boşa bir çaba.
Kazandığın paraya bakarak alım gücünü kıyaslayın Türkiye nin yanına bile yaklaşamazlar pahalıklıkta,trajı komik bi durum aslında,herşeyi olan bi memlekette hiç bişeye sahip olamıyosunuz,adamların hiç bişeyi yok bizim herşeyimize sahipler,adamların 1 doları veya euro'su buraya gelince 8'e katlanıyo,vergisini ödeyip gözün gibi baktığın vatanında senden başka herkez keyif sürüyo.. Ne hale soktular memleketi..
TL karşılığının da kıyaslama yapılmış sanırım
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler