FİNANS

22 Nisan altın fiyatlarında son durum | 22 Nisan gram altın, çeyrek altın ve yarım altın ne kadar oldu?

Altınlar düğünlerin vazgeçilmez takıları arasında yer alıyor. Yatırımcılar ise uzun yıllardır altını bir yatırım aracı olarak kullanıyor. Altın fiyatları dolar kurundan oldukça etkilenen piyasalar arasında yer alıyor. Gram altın fiyatı dün kapanışta, 472 seviyelerinde kapatırken, çeyrek altın ise günü 766 seviyelerinde kapattı. 22 Nisan gram altın, çeyrek altın ve yarım altın ne kadar oldu?

Yatırımcıların yakında takip ettikleri altın fiyatları son günlerde durgun bir seyirde ilerlerken, 22 Nisan itibariyle altın fiyatlarında yükseliş gözlemlendi. Yarım altın dün kapanışta 1.533 seviyesindeyken bugün sabah saatlerinde güne yakın seviyelerde başladı. Cumhuriyet altını ise 21 Nisan gününü 3.155 seviyesinde kapattı. 22 Nisan gram altın, çeyrek altın ve yarım altın ne kadar oldu?

Altın Fiyatları

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Ne altın ne döviz ne borsa. Bu ülkede hiçbirşeye yatırım yapılmaz. Dünyanın hiçbir ülkesinde ne döviz ne altın ne de talınmızlar bu kadar hızlı hareket ediyor. Dolar Euro fırlamış gidiyor. Elin Gavuru geliyor şu güzel memleketi kendi parasıyla bedavaya gezip gidiyor. Bu hükümet kime hizmet ediyor kafalarda soru işaretler oluştu artık. Bitirdiler ekonomiyi. Bu düzen böyle gitmemeli. Millet olarak aklımızı başımıza alıp bizi yönetenleri tekrar gözden geçirmeliyiz.
batıyoruz batıyoruz aloo napıyonuz hükümet uyuma
Geri Dön