FİNANS

31 Mart 14 ayar ve 22 ayar altın bilezik gram fiyatlarında son durum | 31 Mart 14 ayar ve 22 ayar altın bilezik gram fiyatları ne kadar?

Haftanın üçüncü işlem gününde altın fiyatlarındaki hareketlilik devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda piyasalarda yaşanan hareketlilikle beraber bir süredir aynı seyirde ilerleyen altın fiyatları da harekete geçti. 30 Mart günü 14 ayar bilezik gram fiyatı günü 256 TL seviyelerinde kapatırken, 22 ayar altın bilezik gram fiyatı ise 410 TL seviyelerinden işlem gördü.

Geçtiğimiz hafta alınan kararlar sonrası ani bir yükselişe geçen Dolar ve Euro fiyatlarından sonra altın piyasaları da oldukça hareketlendi. Bir süredir durgun bir şekilde ilerleyen altın fiyatları, sessizliğini bozdu. Dalgalı bir eğilimle devam eden altın piyasasında 31 Mart itibari ile 14 ayar ve 22 ayar altın bilezik fiyatlarındaki son durum da yatırımcılar tarafından araştırılıyor.

14, 18 ve 22 ayar altın bilezik gram fiyatları

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
bu kadar çeşitli değerde altın üretilirse tabiki de müşteri kandırılır kimse nerden bilsin şu kaç gr şu ne kadar ayarda zaten satıcıların çoğu şeytan olmuş olmayanları da zorluyorlar,bunun çaresi üreticinin devamlı kontrol edilmesi ve özel bir kuruluşun parasını ödeyerek ayar kontrolcülerinin bulundurulması şart olması lazım,milletin gidip üretimden yarım ve cumhuriyet altını almasının önüde açılması lazım
Geri Dön