FİNANS

Altın fiyatları ne kadar oldu? 23 Mart anlık gram, çeyrek, yarım altın fiyatları

Yatırım yapanların tercihi ve düğünlerde sıkça kullanılan takılardan olan altının fiyatları merak ediliyor. Altın fiyatları, Merkez Bankası görev değişikliği sonrası hareketlenen yurt dışı piyasalarından etkilendi. Hafta sonu, Asya piyasalarında gerçekleşen hareketlilik, altın fiyatlarını yükseltti. Yaşanan bu hareketlilik sonra gram, çeyrek ve yarım altın fiyatları ne kadar oldu?

Bir süredir aynı seviyelerde ilerleyen altın fiyatlarında, 21 Mart Pazar gecesi başlayan hareketlilik hala etkilerini sürdürüyor. Altın almak isteyen yatırımcılar, altın fiyatlarının son durumunu merak ediyor. Peki gram, çeyrek, yarım altın fiyatları 23 Mart günü ne kadar oldu?

23 MART ALTIN FİYATLARI

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
altın alın atın kenara
kusura bakmayın maalesef altın fiyatları yerinde sayıyor. global piyasalarda dolar yükseldiğinde altının onsu da düşüyor. bundan dolayı gram altın uzun süredir hep yerinde sayıyor. gram altındaki son artış ; Türkiye nin kendisinden kaynaklanan iç kırılmadan oldu. bence bu zamanlarda dolarda durmak daha mantıklı.
ÇOK RAHATIM ALTINIM YOK DÖVİZİM YOK BORCUM VAR ANCAK TL OLARAK YALNIZ BU YÜKSELİŞ HEPİMİZİ ETKİLİYOR. DÖVİZ YÜKSEL OLUNCA HER ŞEY ZAMLANIYOR.
Geri Dön