Apple'ın patronu Tim Cook'tan iPhone fiyatlarıyla ilgili açıklama

Türkiye'de üst üste zam gören iPhone'ların fiyatı iyiden iyiye tırmanırken Apple'ın patronundan fiyatlarla ilgili açıklama geldi. Apple'ın patronu Tim Cook'dan bu konuda ilgili açıklama geldi.

Türkiye genelinde tekrar zamlanan mevcut iPhone modelleri bir yana, yeni iPhone modellerinin resmi fiyatı henüz açıklanmış değil; ancak şu an satışta olan spot iPhone XS Max modellerinin fiyatı 17 bin TL'ye kadar ulaşıyor. Peki fiyatlar neden bu kadar yüksek? Apple'ın patronu Tim Cook'dan bu konuda ilgili açıklama geldi.

iPhone fiyatları neden pahalı?

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 37 yorum
Şunun bunun yerini aldı o yüzden pahalı dediğin her özellik diğer cihazlar da var. Bu pahalı olmasını açıklayan bir durum değil. Huawei, Xiaomi, Oppo ve diğer üreticiler sizdekilerin aynısını hatta daha fazlasını çok daha ucuza ve kaliteyle sunuyor. Apple ceosunun açıklaması bu mudur?
@izmir_den_1985 ON NUMARA YORUM
@izmir_den_1985 bu saydığın markalar maalesef apple kadar kaliteli değil. tofaşta araba gidiyor otomatik camı var mercedeste araba gidiyor otomatik camı var demek gibi birşey bu. ikisinin otomatik camı birbiriyle bir mi?
@izmir_den_1985 o zaman tim cook ‘ben iphone satıyorum kardeşim, benim bir markam var’ demeli idi. öyle saçma savunma yapacağına.
ıphone 7 almıştım 3000 liraya biraz pahalı ama kamerası ses sistemi internet hızı on numara
iphone italatına büyük verği konsun
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler