Bakan Albayrak’tan 'yeni destek paketleri' açıklaması

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, bundan soraki sürece yönelik sosyal destek ve ihtiyaç, finansman ve kredi, konut ile turizm ve seyahat sektörlerini destekleyen paketlere ilişkin çalıştıklarını açıkladı. İşte Bakan Albayrak'ın duyurduğu yeni destek paketlerinin ayrıntıları...

Bakan Albayrak’tan 'yeni destek paketleri' açıklaması

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın TRT Haber’de açıkladığı paketin ayrıntıları netleşiyor.

Normalleşme sonrasında emekli ve çalışanlar için de adım atılıyor. Tatil ve seyahat giderlerinin ihtiyaca göre ve uygun şartlarda sağlanması öngörülüyor. Hedef turizm sektörünü desteklemek. Bu hamleye firmaların da kampanyalarıyla destek vermesi bekleniyor.

Vatandaşların sosyal ihtiyaçlarının yanı sıra yerli üretim yapan sektörlere de desteklenecek. Bunlar arasında mobilya, elektronik ve beyaz eşya ile bisiklet, motosiklet, ev tekstili ve çeyiz gibi sektörler var.

Destek paketinin detaylarını 3 kamu bankası duyuracak.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 35 yorum
faizi ile ödediğim kredi devlet hizmeti olarak sunmak tam bir akp komedisi..82 ülkeye karşılıksız yardım yaptım diye öğün bizde aç vatandaştan 10 lira iste maske dağıtama faizli krediye hizmet de. utanma sıkulma arlanma yok yüzsüzce bunu kamu apotu bile yapabiliypr -*akp..
dostum ağzına sağlık
Genelde senin gibiler dışarıda kendini zengin gösterme çabalarına girer ama ne hikmetse sosyal medyada sırf hükümete saldırmak için fakir edebiyatı yaparsınız. Gülüyorum sadece sizin gibilere..
şu adam gibi ekonomiyi iyi yöneten geldi mi acaba,her durumda yükleniyorsunuz ama yapılanlar ortada
atma recai ziraat bankası kredi verecek dediniz ipoteksiz kredi vermiyorlar bırakın bu işleri
şener şen ile ayşen gurudanın bi sahne filmi geldi aklıma .. şöyle bişeydi sanırım.... annem göster dedi ama elletme..:)
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler