Bakan Karaismailoğlu duyurdu! Başakşehir-Kayaşehir metro hattı yıl sonunda açılıyor

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Başakşehir-Kayaşehir metro hattının yıl sonunda hizmete alınacağını belirtti.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Başakşehir-Kayaşehir metro inşaatında incelemelerde bulundu, yetkililerden bilgi aldı. Bakan Karaismailoğlu daha sonra çalışmalarla ilgili bir açıklama yaptı.

'YIL SONUNDA HİZMEYE AÇILACAK'

Bakan Karaismailoğlu, "Allah'ın izniyle Başakşehir-Çam ve Sakura Şehir Hastanesi-Kayaşehir Metro Hattı projemizi bu yılın sonunda halkımızın hizmetine açmayı planlıyoruz. Başakşehir-Çam ve Sakura Şehir Hastanesi-Kayaşehir Metro Hattı, Kayaşehir İstasyonu'nda yapımı yine bakanlığımızca devam eden Halkalı-İstanbul Havalimanı Metro hattı ile entegre olacak ve bölgenin havalimanına metro ile ulaşımı sağlanacaktır" açıklamasını yaptı.

Kaynak: DHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
İSTABUL'LU SİZDEN HİZMET İSTEMİYOR Kİ SEÇİMDE CHP YE OY VERDİ. NEDEN BU HİZMET ANLAYIŞI ANLAMIYORUM. BIRAKIN EKSİK KALSIN DEVLETİN İMKANLARINI SEFERBER ETMEYİN. DOGRU ORADA DA İNSANLAR VAR FAKAT MEVCUTTAKİ B.B.BAŞKANI VATANLAŞLAR İÇİN YAPTIĞI HİÇBİRŞEY YOK. DEVLETİN İMKANLARINI SEFERBER EDEREK DEĞİL BİR SONRAKİ SEÇİM 100 SEÇİM KAZANAMAZSINIZ HİZMET GÖTÜREREK
Şimdiden hayırlı olsun.. Keşke para yokluğu nedeniyle durdurulan metro projeleri için İmamoğlu' nun yurt dışından sağladığı kredilere de destek olmasanız..
Zaten olmadıkları için yurt dışından aldı adam ama sizde nerede mantık yürütme
demek müjde
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler