Bakan Selçuk duyurdu! Kamu işçilerine ilave ikramiye ödemesi bugün yapılacak

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, kamu işçilerinin 13 günlük ilave tediyelerinin bugün hesaplara yatırılacağını duyurdu.

Bakan Selçuk duyurdu! Kamu işçilerine ilave ikramiye ödemesi bugün yapılacak

Bakan Selçuk, yaptığı yazılı açıklamada, ilave tediyelerin 52 günlük olduğunu ve yılda 2 kez yayınlanıp ikişer taksitte ödendiğini belirterek, 26 günlük zorunlu ödemede ilk taksitin 31 Ocak'ta yatırıldığını anımsattı.

Kamu işçilerinin 13 günlük ilave tediyelerinin ise bugün hesaplara yatırılacağını vurgulayan Selçuk, devlet ve ona bağlı müesseselerde çalışan işçilere ilave tediye yapılmasına ilişkin 6772 sayılı Kanun gereği kamu işçisine ödenen ilave tediyelere, 2017'de taşerondan kadroya geçen işçilerin de dahil edildiğini belirtti.

Selçuk, "Bakanlık olarak her zaman olduğu gibi Türkiyemizin geleceği için değer üreten, kalkınmamızın en büyük destekçisi olan işçi kardeşlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

Ödemelerin Ramazan Bayramı öncesinde yapıldığına dikkati çeken Bakan Selçuk, tüm işçilerin bayramını tebrik etti.

KAYNAK:AA


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 22 yorum
Adam ilk okul mezunu, torpille giriyor devlete, keyfi ağada yok üniversite mezunundan fazla maaş alıyor. Üstüne bir de yardım.
Ne alakası var kardeş ben kimseyi öyle görmedim. Burhan altıntop gibi sağda solda üniversite menzunu diyr hava atıyorsunuz nasıl bitiriyorsunuz iyi biliyorum sonra üniversite okudum iş yok para yok diye de ağlıyorsunuz. Keşke menzuna göre değilde zekaya göre işe alsalarda herkes hakettiği yerde olsa.
ne boş insansin
Siz pandemi yardımındanda bahsedin biraz iki aydır e devletten kontrol ediyoruz süreç devam ediyor bi halt olcağı yok GSS borcunuda bir gün bie aksatmadan faizi ile hemen kayda geçiyorsunuz hastaneye gitsende gitmesende o para borç olarak hesabına yazılıyor.
Faz2 den ses yok aç kalsak ölmüştük.
bu paralar kime veriliyor acaba. cevremde 10 dan fazla basvuru yapti suana kadar hic birine 1000 tl verilmedi. Gerci hayrına verilmiyor milletin hakkidir.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler