Bakan Varank: Avrupa semalarında Bayraktar'ların ve Anka'ların uçtuğunu göreceğiz

Bakan Varank, yaptığı açıklamada "Çok yakın zamanda Avrupa semalarında da Türkiye'den satın alınan Bayraktar'ların ve Anka'ların uçtuğunu göreceğiz." dedi.

Bakan Varank: Avrupa semalarında Bayraktar'ların ve Anka'ların uçtuğunu göreceğiz

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, "812 savunma sanayii projesine 5 milyar TL'ye yakın destek verdik. 346 projeye teşvik belgesi düzenledik "açıklamasında bulundu.

'AVRUPA SEMALARINDA UÇTUĞUNU GÖRECEĞİZ'

Bakan Varank, "İnanıyorum ki özellikle son 5 yılda yaptığımız yatırımlar çok kısa süre içinde ülkemizi savunma sanayisinde devler ligine çıkaracak." dedi. Varank, "Çok yakın zamanda Avrupa semalarında da Türkiye'den satın alınan Bayraktar'ların ve Anka'ların uçtuğunu göreceğiz." ifadelerini kullandı.

(AA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
Kim? Sayın bakan kim? Torunlarımız mı?
dikkat ettw sen ucma bakan
Hak etmedikleri halde BAKAN olanlar tabiki EKONOMİK olarak uçtular salladıkları sözlerle Halkı KERİZ sandılar UZAY ajansı kurmağa kalktılar ARPALIK kadrolar için nasıl kendisi BAKAN olduysa YANDAŞLAR için almağa çalıştılar şu akp dönemindeki kadar hiç bir kadro HAK ETMEYENLERE böyle verilmedi MAKAMLARI ASANSÖRLE çıkanlar Ağalarının gece saat 3 te yaptıkları operasyonla görevlerinden alındılar DEVLET te gece yarısından sonra atama ve görevden alma olmaz bu ancak PADİŞAHIN UYKUSU KAÇINCA olur tıpkı uçtu diye Hazerfanı İDAM edenler gibi bilin BENCE
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler