Bakan Varank duyurdu: Geri ödemesiz hibe desteği vereceğiz

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank yaptığı açıklamada 'TÜBİTAK Bireysel Genç Girişim Programı'nın ikinci çağrısı sonuçlandı. Teknoloji odaklı proje yürüten 146 genç girişimcimize 200 bin liraya kadar geri ödemesiz hibe desteği vereceğiz.' ifadelerini kullandı.

Bakan Varank duyurdu: Geri ödemesiz hibe desteği vereceğiz

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfınca düzenlenen "Türkiye'nin En Hızlı Büyüyen 100 Şirketi Ödül Töreni'ne katıldı.

Varank, burada yaptığı konuşmada, "TÜBİTAK Bireysel Genç Girişim Programı'nın ikinci çağrısı sonuçlandı. Teknoloji odaklı proje yürüten 146 genç girişimcimize 200 bin liraya kadar geri ödemesiz hibe desteği vereceğiz." dedi.

(AA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 16 yorum
Torpilin yoksa bu destekler yok kendi gözumle şahit oldum. Kuzenim 2 yıl boyunca destek için başvurdu kimseye vermiyorlar ya belediye başkanı yiğeni olucan yada amcan milletvekili olucak başka yolu yok.
yol kardeşim o kadar büyük değil böyle uzun süre ak partinin ayak işlerini yapanlar bile hemen teşvik için sıranı öne aldırıyo
Aklıma nedense hep hoşaf geliyor.
hazine değil sebil sanki saçın bakalım .. geri ödemesiz nedir ? alan kişileri takip edecek misiniz parayı bu işte kullandı mi ?
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler