FİNANS

Büro Memur-Sen’in teklifleri Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığında müzakere edildi

Büro Memur-Sen tarafından 6. Dönem Toplu Sözleşme Görüşmeleri kapsamında hazırlanan Büro, Bankacılık ve Sigortacılık Hizmet Kolu teklifleri müzakere edildi.

Büro Memur-Sen’in teklifleri Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığında müzakere edildi

Genel Yetkili Sendika Büro Memur-Sen tarafından hazırlanan Büro, Bankacılık ve Sigortacılık Hizmet Kolu teklifleri, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığında gerçekleştirilen toplantıda ele alındı. 6. Dönem Toplu Sözleşme Görüşmeleri kapsamında gerçekleştirilen toplantıya Büro Memur-Sen Genel Başkanı Yusuf Yazgan, Genel Başkan Yardımcıları Halil Küçükdevlet, Hüseyin Yüksel, Abdullah Koyuncu, Sendika Mevzuat ve ARGE birimleri katıldı. Kamu Sendikaları Heyet Başkanı, Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın da görüşmelere katılarak, görüşmelerin seyri hakkında bilgi alarak görüş ve önerilerini sundu.

"TEKLİFLERİMİZİ MASAYA SUNDUK"

Toplantıda Büro Memur-Sen’in tekliflerini ve gerekçelerini aktaran Genel Başkan Yusuf Yazgan, 6. Dönem Toplu Sözleşme görüşmelerinin kamu görevlileri için hayırlı ve verimli geçmesini diledi.

f1596e96-c2fe-4e26-a5aa-052d22cc5a8a

Genel Yetkili Sendika olarak Büro, Bankacılık ve Sigortacılık Hizmet Kolunda yaklaşık 300 bin kamu görevlisini temsil ettiklerini belirten Genel Başkan Yazgan, “Kamunun çalışma yaşamındaki omurgası olan Büro Bankacılık ve Sigortacılık Hizmet Kolu kamu görevlilerinin yükünü hafifletmek, hukukunu savunmak, mali, sosyal ve özlük haklarında iyileştirme sağlamak için buradayız. Hizmet kolumuza ait tekliflerimizi masaya sunduk. Kamu görevlilerimizin daha müreffeh çalışma koşullarına sahip olması için elimizden geleni yapacağız. Kamu görevlilerinin refahı için tekliflerimizin hayata geçirilmesini istiyoruz. Tekliflerimizi kazanıma dönüştürmek için dik durarak mücadelemizi sonuna kadar sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

89687dd0-7ca8-485f-8c13-146e095ceac1 (1)

Kaynak: İHA


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
MEMUR SEN 11 KOL GENEL BAŞKAN VE GENEL BAŞKAN YARDIMCILARI KÜPLERİNİ DOLDURUYOR.BOŞ LAF YAPMAYIN.İÇİNİZ CADI KAZANI GİBİ. İNSANLAR DEDİ KODU MUDUR NEDİR? DİYE MERAK EDİYOR.CUMHURİYET BAŞSAVCILARINI VE MEMUR SEN GENEL BAŞKANI ALİ YALÇINI BU HUSUSTA DURUMA VAZİYET ETMELERİ BEKLENİYOR.VALLA BEN DEMİYORUM.MEMUR ARKADAŞLAR DİYOR.ATEŞ OLMAYAN YERDE DUMAN TÜTMEZ DİYORLAR.MEMURLARDAN KESİLEN ÜYELİK ÜCRETLERİ NERELERE HARCANIYOR NE? YAPILIYOR, ÇOK MEÇHUL.TOPLAMDA BÜYÜK MEBLAĞLARI BULAN BU PARALAR HU OLUYOR.MEMURLAR İÇİN YAPILAN BİR ŞEY YOK.İKİ KIRIK UYDURUK FİNCAN TAKIMLARIYLA KANDIRMAYIN.
MEMUR SENİN 11 KOL GENEL BAŞKAN VE GENEL BAŞKAN YARDICILARININ MAL VARLIKLARI ARAŞTIRILSIN.BURALARDAN BAŞLAYIN.15 YIL ÖNCE ÜZERİNDE ELBİSESİ OLMAYANLARIN, BUGÜN ALDIKLARI MAAŞLARI BELLİ OLDUĞU HALDE, MALLARINA MAL, MÜLKLERİNE MÜLK SERVETLERİNE SERVET KATMALARININ İZAHATINI YAPIN.MEMUR SEN GENEL BAŞKANI ALİ YALÇINI VE CUMHURİYET BAŞSAVCILARININ DURUMA VAZİYET ETMELERİ TÜM MEMURLAR TARAFINDAN MERAKLA BEKLENİYOR.
Geri Dön