Bakanlık uyardı: Daha az çalışın!

Burası dünyanın çok çalışmasıyla meşhur ülkesi. Artık iş öyle bir hal aldı ki geçtiğimiz günlerde Bakanlık 'Daha az çalışın' uyarısında bulundu.

Japonya’da yapılan bir araştırma, 40’lı yaşlarındaki Japonların yaklaşık yarısının günde ortalama 6 saatten az uyuduğunu ortaya koydu.

Burası dünyanın en çok çalışan ülkesi, sokaklardan metrolardan inanılmaz görüntüler

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 18 yorum
haberin altında yorum yok ,çünkü haberde çok çalışmaktan bahsedilmiş, bizim memlekette insanların anlamadığı tek konu bu olsa gerek, bizde nerde işten nasıl kaçılır, avanta en güzel nerde bulunur, çınarın gölgesi, yemeğin etlisi saymakla bitmez, bakalım da örnek alalım, ne demiş atam vatanını en çok seven görevini en iyi yapandır.(bu sözde burada duruversin) kendi adıma söylüyorum 13 yıldır çalışıyorum, her gün saat 6 da kalkarım, elimden gelen her işi yapmaya çalışırım, bilmediğimi öğrenmeye gayret ederim ama nerde sürgün oraya yallah,vicdanım rahat çocuklarımın kursağından geçen helali olsun
@gak83 * senden başka herkez tembel sen çalışkansın ** .. ülkede çalıştığın emeğin karşılığınımı alabiliyoruz , asgeri ücret ortada bir ev kirası nekadar ortada çoluk çocuk ev gideri ortada neyin kafasındasın sen ? insanlar çalışmasının hakkını alsa herkes işini düzgün yapar . 13 yıldır çalışıyormuş bilmem neymiş kendini övüryor milleti gömüyor * !
Bu guzel yoruma kırmızı basanlara yazıklar olsun
@gak83 O kadar çok çalışıyorsun ki haber sitelerinde okumadığın haber yorum yapmadığın başlık yok. Hatta hangi habere kimler yorum yapmış yada yapmamış bunları dahi bilirsin. Çalışkan olmak ayrı bir meziyet.
oda bişey mi türkiyede tekstil atolyelerinde ayakta 18 saat çalışan var . üstelik 30 dk molayla
Bizim ülkeden tek farkı para kazanıyor olmaları. bizde çalışıyoruz ama kazanamıyoruz ay sonunu zor geçiriyoruz.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler