FİNANS

Emeklilere, dullara, yetimlere 1.600 TL ödeme! SGK, SSK ve Bağkur'lular dikkat

Emeklilere, dullara, yetimlere yapılan promosyon ödemeleriyle ilgili detaylar merak ediliyor. Bu konuda özellikle TEB bankası çeşitli kampanyalar ile öne çıkıyor. Emekli maaşını TEB'e taşıyarak 36 ay süresince almayı taahhüt eden ve bankaya en az 2 adet otomatik fatura talimatına sahip olan emekli maaş müşterileri 1.600 TL'ye varan promosyon hakkı elde ediyor. İşte promosyon ile ilgili detaylar...

Emeklilere, dullara, yetimlere 1.600 TL ödeme! SGK, SSK ve Bağkur'lular dikkat

Maaş promosyon hususu resmiyete binmeden daha önce yalnızca çalışan memurların alabildiği hem de kurumların bankalarla yaptığı anlaşmalar ile çalışanların tamamını alamadığı bir ücret olarak biliniyordu. Bankaların çalışanların maaşlarının kendi bankalarına yatırılması ve işletilmesi amacıyla kurumlarla gerçekleştirdikleri sözleşmeler olarak bilinmekte. Ayrıca kurumların çalışanların maaşlarını vatandaşlara ödenecek günden 3 gün öncesinde bankaya yollaması ve bankanın bu parayı işletmesinden elde ettiği paradan çalışanlara dağıttığı bir ücrettir.

1.600 TL'YE VARAN KAMPANYA DETAYLARI...

Söz konusu kampanya 24.05.2021 tarihi itibarıyla yeni edinilen emekli maaş müşterilerini kapsamaktadır. Emekli müşterilerin kampanya devresi içinde 36 aylık emekli taahhütnamesi vermeleri ve bankada en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı bulundurmaları gerekmektedir.

Emekli Maaşımı/Nakit Promosyonumu TEB'den Nasıl Alırım?

Yeni Emekli Olanlar/Olacaklar:

SGK ve Bağkur'dan emekli olacaklar, E-devlet'ten ya da SGK Müdürlükleri vasıtasıyla dolduracakları Tahsis Talep ve Beyan Taahhüt Belgesi'nde banka tercihini "Türk Ekonomi Bankası" olarak belirtmelidir.

Emekli Sandığı'ndan emekli olacaklar ise çalışmakta oldukları kuruma iletecekleri emeklilik müracaat dilekçesinde çalışmak istedikleri banka olarak "Türk Ekonomi Bankası"nı iletmelidir.

Emekli olup Maaşını TEB'e Taşımak İsteyen Emekliler

TEB Şubelerinden başvurmak için:

Size en yakın TEB Şubesine gidebilir ve nüfus cüzdanınızla gelerek emekli maaşınızı basitçe TEB'e taşıyabilirsiniz.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler