İstanbul'da ücretsiz vapur izdihamı!

Kurban Bayramı’nın ilk gününde ücretsiz hizmet veren şehir hatları vapurunda yoğunluk yaşandı. Kimi vatandaşlar maske takmazken sosyal mesafenin hiçe sayıldığı o anlar kameraya yansıdı.

İstanbul'da ücretsiz vapur izdihamı!

Kurban Bayramı’nın ilk gününde ücretsiz hizmet veren şehir hatları vapurunda yoğunluk yaşandı. Eminönü-Üsküdar vapurunda vatandaşların oluşturduğu yoğunluk dikkat çekti.

SOSYAL MESAFE HİÇE SAYILDI

Kurban Bayramı öncesi yeni tip koronavirüse karşı bayramda sosyal mesafe ve maske kullanımına yönelik uyarılar yinelenirken, vapurda sosyal mesafenin hiçe sayıldığı o anlar kameraya yansıdı.

Görüntülerde vapurda bulunan vatandaşlardan bazılarının maskesinin olduğu, bazılarının ise maske takmadığı görüldü. Kimi vatandaşların maskeyi çenesinin altına indirdiği, bazı vatandaşların ise maskeyi elinde taşıdığı görüldü.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 19 yorum
imamoğlu çalışıyor elhamdulillah
En başta Ekremi o vapura bindirip gidilmez yola göndermek gerek. istabul için böylesi daha hayırlı
ayasofya açılışını unutma 350 bin kişi hiç biri düzgün iş yapnıyor
sizdeki bu kuyruk acisi hic bitmeyecek
normaldir ordakilerin yüzde 70 yabancı göçmen Suriye Afganistan Pakistan İst dışari çıkıp gezmek istemiyorum o kadar kalabalık hepsi yabancı insanlar
@murat_adlig_1992 Bravo kardeş tamamen haklısın ben şunu tavsiye ederim pazar günleri kurulan Beyoğlu Dolapdere pazarına bi uğrasınlarda vıcık vıcık yabancıları görsünler.
insanlar beleş mezar bulsalar ona da girecekler
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler