FİNANS

Marmaray ve Başkentray 3 ay daha sağlık çalışanlarına ücretsiz

Son dakika haberine göre; Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, yaptığı açıklamada "Sağlık çalışanları Marmaray ve Başkentray’dan 01 Haziran itibariyle üç ay daha ücretsiz yararlanacak” dedi.

Marmaray ve Başkentray 3 ay daha sağlık çalışanlarına ücretsiz

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Marmaray’da normalleşme süreci kapsamında 1 Haziran 2020 Pazartesi gününden itibaren seferlerin 06.00-22.00 saatleri arasında yapılacağını bildirerek, Halkalı - Gebze hattında toplam 285 seferle Zeytinburnu-Maltepe-Zeytinburnu arasında 8’er dakika aralıklarla, diğer istasyonlar arasında ise 15 dakika aralıklarla trenlerin işletilmeye başlayacağını açıkladı.

Karaismailoğlu, Başkentray’da da aynı şekilde normalleşme programının başlatılacağını söyleyerek, “Bu kapsamda Başkentray da günde 113 seferle ve 15 dakika aralıklarla hizmet vermeye başlayacak. Sağlık çalışanları Marmaray ve Başkentray’dan 01 Haziran itibariyle üç ay daha ücretsiz yararlanacak” dedi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
Sağlık çalışanları arasında ayrım yapmakta yanlış temizlikçisinden güvenliğe bütün personel aynı tehlikeyi yaşıyor ama sadece hemşire ve doktor para alıyor yazık günah bu insanlara verilecekse herkese hakkı olanı vermek zorunda bu hükümet
evet uygulama çok yanlış oldu hekimler haftada 6 saat covid polk yaptı 14 bin TL aldı hemşire 25 yıllık lisans mezunu yoğun bakım hemşiresi 2000 TL aldı yeni işe başlamış lise mezunu yoğun bakım hemşiresi 200 TL aldı yardımcı hizmetler çalışanlarına hiç birşey verilmedi yani böyle abuk subuk bir y9netmelik oldu
İbb sayesinde uzatıyorlar mecbur kalıyorlar ibb olmasa 1 gün uzatmazlar
ücretsiz yapacağına söz verdikleri ek ödemeleri versinler.
Geri Dön