TOGG'dan yerli otomobile ilişkin yeni paylaşım

Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu'nun (TOGG) sosyal medya hesabından "Her adım bir sonrakinin başlangıcı olmaya ve heyecanımızı tazelemeye devam ediyor. #YeniLigeYolculuk'un bir sonraki adımı hazır" ifadeleriyle bir paylaşım yapıldı.

TOGG'dan yerli otomobile ilişkin yeni paylaşım

Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu'nun resmi sosyal medya hesaplarından, Türkiye'nin Otomobili'ne ilişkin görüntülü bir paylaşım yapıldı.

Paylaşımda, #YeniLigGemlik" etiketiyle "Her adım bir sonrakinin başlangıcı olmaya ve heyecanımızı tazelemeye devam ediyor. #YeniLigeYolculuk'un bir sonraki adımı hazır." ifadelerine yer verildi.

Saat 18.07'de paylaşılan görüntüde, "Zemin Etütleri, ÇED Raporu, Teşvik Belgesi, İmar İzni, İnşaat Ruhsatı yükleniyor" ifadeleri ve "İnşaat Başlangıç Töreni" için de "Çok yakında" ifadesi görünüyor.

SAAT 18.07 DETAYI

Söz konusu paylaşımın saat 18.07'de yapılması, "İnşaat Başlangıç Töreni"nin de 18 Temmuz'da yapılacağı şeklinde yorumlanmasına neden oldu.

Kısa süreden yaklaşık 16 bin görüntülenme sayısına ulaşan paylaşıma, sosyal medya kullanıcıları yoğun ilgi gösterdi ve çok sayıda yorum yaptı. (AA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 31 yorum
inşallahh bu da 2019 uçması planlanam 2 adet yerli ve milli üreteğimiz uçak gibi yalan ve sadece oy almak için politika malzemesi olmaz ... BU ARABAYI GÖRECEK MİYİZ ACABA ..
İBRAHİM TATLISES' İN ŞARKISI YALAN...YALAAAAAAAAN.....YAAAAAAAAALANN....MİLLET DOYDU BU YALANLARA....DEVLET ADAMLIĞINA YAKIŞIR ŞEKİLDE AÇIKLAMA YAPIN...AYNI MİLLİ ARABAYI 10/15 SENE ÖNCEDE BÖYLE YALANLARLA YAPCAZ DİYORDUNUZ...
@hakman0999 @hakman0999 bozacıya şıracı ile örmek vermişsin be arkadaş
kesin sende devrimi yapanlarla bir akrabalığın var :)
2022 de yollarda olacak deniliyordu 2021 e girecegiz daha ced raporundan imar izninden bahsediyorsunuz 2022 de yollarda olmasi zor gorunuyor bu gidişle
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler