FİNANS

JPMorgan'ın açıklamasının ardından Bitcoin 55 bin doların üstüne döndü!

ABD merkezli çok uluslu banka JPMorgan Chase'in belirli müşterilerine sunmak üzere, yaz aylarının başlarında aktif olarak yönetilecek bir bitcoin fonu kuracağına ilişkin haberlerin de etkisiyle gelen alımlarla, Bitcoin, son 24 saatte yüzde 3.0'ten çok artışla 55,000 dolarlık düzeyin üzerine döndü.

JPMorgan'ın açıklamasının ardından Bitcoin 55 bin doların üstüne döndü!

Kripto para piyasalarının en yüksek hacimli birimi Bitcoin son 24 saatte yüzde 3.18 artışla 55,150.50 dolara, ikinci sıradaki Ethereum da yüzde 3.58 artışla 2,579.32 dolara yükseldi.

BITCOIN, ELEKTRİK CÜZDANLARINDA KALACAK

JPMorgan'ın bu adımı, Pantera Capital ve Galaxy Digital gibi kripto endüstrisinde faaliyet gösteren kuruluşların uyguladıkları ücretlendirme politikalarından "bir kırılma noktası" olarak gösteriliyor. Habere göre, bankanın bu hizmeti alacak müşteriler, kendilerine hiç dokunmadan, Bitcoin satın almalarına ve elektronik cüzdanlarında tutmalarının önünü açacak.

ABD merkezli yatırım bankası Morgan Stanley de, akredite varlık yönetimi müşterilerine Bitcoin ile ilgili en az bir fona erişim sunmaya başlayan ilk büyük ABD bankası oldu.

DHA


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
. bundan 10 yıl sonra bu mesajımı beraber okuyalım. bu olay patlayacak ( kötü anlamda) bitcoin ve kripto para işi bir saçmalıktır. yatırım aracı olmayacak kadar güvensiz ve rasyonel dışıdır. internette alışveriş yapmak için firmalar kendi kripto paralarını yaratabilir ama bunu bir global yatırım aracı olarak düşünen herkes eninde sonunda batacak. aklınızı kullanın. bir coder tarafından yazılan x miktarda kod var ve bunun peşinden 100.000 lerce ahmak koşuyor. 1 gecede herşey yok olabilir. block-chain falan anlatmayın bana. bunun arkası boş. kendi kendinize değer atfediyosunuz hiçliğe...
bence işin sonunda bütün paraları çalcaklar çünkü para kazanmak bu kadar kolay değil
bir hafta takıl al kârını bu iş patlamadan çık :))
Geri Dön