20 yaşını geçmiş araçların fiyatını gören şaşkına dönüyor! Sıfır otomobil fiyatına satışa çıkarıldı

Fiyatları her geçen gün artan ikinci el otomobil piyasasında işler çığırından çıktı. Fiyat artışını fırsat bilenler, 20 yaşın üzerindeki araçları sıfır otomobil fiyatına satışa çıkardı.

20 yaşını geçmiş araçların fiyatını gören şaşkına dönüyor! Sıfır otomobil fiyatına satışa çıkarıldı

İkinci el piyasasında fiyatların artmasıyla birlikte fırsatçılara gün doğdu. İkinci el araçların satıldığı internet sitesini ziyaret eden vatandaşlar, 20 yaşındasın üzerindeki araçlara sıfır otomobil fiyatı yazıldığını görünce tepki gösterdi.

AW117356_01

Kuş serisi diye tabir edilen 20 yaş üzerindeki ikinci el otomobiller 145 bin liralara varan fiyatla satışa sunuldu.

AW117356_02

İnternetten satılan araçların fiyatları artırdığını ifade eden Bursa Oto Galericiler Odası Başkanı Hakan Yanık, "Vatandaşlar internetteki fiyatlara bakıp araç alamaya kalkmasınlar.

AW117356_03

Galericilere ve araba pazarlarına gitsinler. İnternetteki fiyatlar sun'i. Bütün fiyatların artmasına sebebiyet veriyorlar. Beğenmediğin serçe serisine bile 30 bin liradan 100 bin liraya kadar para isteniyor.

AW117356_04

Böyle giderse araç fiyatlarında artış devam eder. Bu meseleyi halletmemiz lazım. Çözmek için de millî bir duruş sergilemek lazım. Türkiye’de dolar bu kadar artmadı. Son 8 aydır fiyatlar yüzde yüz artış gösterdi" dedi.

AW117356_05

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 38 yorum
komedi
aç tavuklar sizi ... kim verip o paraları biner o el arabalarına :)))
bu artışların sebebi hep Açlıktan. Millet Aç.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler