MEB'den 'ücretli öğretmene zam' haberine ilişkin açıklama

MEB'den yapılan açıklamada, "Sayın Bakanımız ücretli öğretmenlerimizle ilgili iki aşamalı bir çalışma yürütüldüğünü, ders ücretlerindeki düzenlemelerin ekonomideki gelişmelere bağlı olarak yapılacağını belirtmiştir." denildi.

 MEB'den 'ücretli öğretmene zam' haberine ilişkin açıklama

Milli Eğitim Bakanlığınca (MEB) "ücretli öğretmene zam" haberine ilişkin, Bakan Ziya Selçuk'un bu konuda iki aşamalı bir çalışma yürütüldüğü, ders ücretlerindeki düzenlemelerin ekonomideki gelişmelere bağlı olarak yapılacağını belirttiği ifade edildi.

Bakanlıkça bugün bir gazetede yer alan "ücretli öğretmene zam" haberiyle ilgili yapılan açıklamada şunlar kaydedildi:

"Haberdeki konuyla ilgili bölüme ilave olarak; Sayın Bakanımız ücretli öğretmenlerimizle ilgili iki aşamalı bir çalışma yürütüldüğünü, ders ücretlerindeki düzenlemelerin ekonomideki gelişmelere bağlı olarak yapılacağını belirtmiştir."
KAYNAK:AA


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
öğretmen paraya doymuyor bir trilyonda verilse zihniyeti aç ve memnuniyetsizler. yapmayın o halde...zorla mı? biri de yazmış çok para verilmezse öğretmene öğrenciye nası eğitiö versin diye? para ile eğitimci olunmuyor zatem bilgi önemli o da son sırada olan ülke eğitimde.
Bir ülkede Öğretmenlerin kendisi refahta değilse yeni nesilleri nasıl motivasyon ile yetiştirsin ?
HER MESLEK GİBİ ÖĞRETMENLİĞİ DE AYAĞA DÜŞÜRDÜNÜZ, İHTİYAÇ VARSA HER BRANŞTAN BİNLERCESİ BEKLİYOR İHTİYAÇ YOKSA ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK FASA FİSO, 1500 LİRAYA ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK Mİ OLUR, ASGARİ ÜCRETİ BİLMİYORSUNUZ HERHALDE.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler