'Bitcoin 700 bin dolar olabilir'

Yatırımcıların yeni gözdesi Bitcoin büyük değer kaybına uğradıktan sonra yine yükselişe geçti. İngiliz yatırımcı Bitcoinle ilgili iddialı bir tahminde bulundu.

'Bitcoin  700 bin dolar olabilir'

Geçtiğimiz yıl 20 bin doları test eden sonra ciddi değer kaybına uğrayan Bitcoin son dönemlerde yeniden 10 bin dolar seviyesine doğru ilerliyor. Bitcoin'in değer artışının devam edeceğini belirten İngiliz yatırımcı iddialı bir tahminde bulundu.

The Independent'ın haberine göre Pfeffer Capital şirketinde hedge fonu yöneticisi olan John Pfeffer, Bitcoin'in her alanda altından daha değerli bir yatırım olduğunu söyledi ve ilginç bir iddiada bulundu. Preffer, Bitcoin'in değerinin yakında 700 bin dolar olabileceğini öne sürdü.

Katıldığı bir televizyon programında Bitcoin ve sanal paraların geleceği hakkında konuşan Pfeffer, Bitcoin’in yakın zamanda en az 90 bin dolar seviyesine çıkacağı ve daha sonra fiyatın 700 bin dolara kadar yükselebileceğini iddia etti.

Ancak Bitcoin'İn geleceği ile ilgili karamsar senaryolar da bulunuyor. Harvard Üniversitesi'nden Profesör Kenneth Rogoff, Bitcoin'in değerinin gelecek 10 yılda100 dolar seviyesine düşmesi olasılığının, 100 bin dolar seviyesinden işlem görmesi olasılığından daha büyük olduğunu söylemişti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
Sene sonu en az 30 bin dolar...
iyi sallamış, 700 bin usd miş, daha neler
Balonu şişirip birilerinin elinde patlatacaklar.. ABD nin para rezervini artırmak için uydurduğu, hayali ürün..
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler