Bitcoinle ilgili şok tahmin

Kripto para servisi uygulaması Abra’nın CEO’su Bill Barhydt BTC fiyatının uzun dönemde 50.000 Doları bulacağını düşünüyor.

Bitcoinle ilgili şok tahmin

Inverse’e verdiği demeçte Barhydt tahminini açıklarken şu sözleri söyledi:

EO konuşması sırasında ‘uzun dönem’den kastının ne olduğunu tam olarak belirtmedi ancak tahmini BTC hakkında geleceğe dönük yorum yapan diğer kripto uzmanları gibi oldukça pozitif yönde.

Aralık Ayındaki Fiyat Artışı

Barhydt 2017’nin sonundaki fiyat yükselmesinin oldukça iddialı olduğunu düşünürken “Aralık ayındaki kripto fiyatlandırmasını kendi önümüze kendimiz getirdik.” diyor.

Bill Barhydt’in CEO’su olduğu Abra kripto para servisi uygulamasının kullanımı 2018 yılında oldukça artmış durumda. Uygulamanın odak noktası kripto paralar için kullanım kolaylığı sağlamak ve bu alanda erişilebilir hizmetler sunarak sektörün daha çok benimsenmesinin önünü açmak.

Kripto uzmanlarının belki de uçuk sayabileceğimiz fiyat tahminlerinin yanında elbette Barhydt’in tahmini daha ‘gerçekçi’. Bildiğiniz üzere McAfee Bitcoin fiyatının 2020 yılına kadar 1 Milyon Doları bulacağını söylemişti.

Kripto pazarının toplam piyasa değeri yazının yazıldığı anlarda 250 Milyar Dolar civarında seyretmekte. Kripto paraların ‘ağabeyi’ Bitcoin ise yüzde 42.9 Dominans ile yaklaşık 6275 Dolar’dan işlem görüyor. Pazar ikincisi Ethereum’un fiyatı ise 441 Dolar civarında seyrederken son günlerin en tartışılan koinlerinden XRP 0.44 Dolardan alıcı bulmakta…

Siz de Türkiye'nin dijital para borsası Dpara.com'dan ilk kripto paranızı satın alarak kripto dünyasında yerinizi alabilirsiniz.
Dpara hakkında: Dpara Teknoloji A.Ş. bünyesinde kurulan Dpara üstün güvenlik önlemleri ve kullanıcı dostu tasarımı ile öne çıkıyor.
Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin ve Ripple alış-verişinin yapılabildiği Dpara, açılışa özel kampanyasıyla yüklediğiniz TL bakiyelerinizin ve transfer ettiğiniz tüm kripto paraların %20’sini size hediye ediyor.

dpara_banner

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
şimdiden bu fiyattan alanlar uzun vadede çok kazanacak teknolojiden anlamayan bunun ne oldugunu anlamayan ahmaklar balon balon diye anırmaya devam etsinler 2020 kadar hodl hodl hodl
ortakları tüm dünyadan insanlar olan hissedarları üm dünyadan insanlar olan ayrımcılığın olmadğı bir halk borsası, para piyasası oluşurulmuş dahada küreselleşsin ve globalleşsin faydası olur fakat düzenlemeler ve denetimde gerek. çalışma kuralları oluşturulup halkla paylaşılırsa herkesin içi daha rahat.veya vardır kurallarıda gelişirilse ve halka yayılsa
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler