FİNANS

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

ABD'deki banka iflasları petrolü vurdu! Akaryakıta indirim gözüktü: Bu gece değişiyor... (14 Mart 2023 pazartesi güncel benzin-mazot fiyatı)

Güncel akaryakıt fiyatları ile benzin ve motorin fiyatları araç sahipleri tarafından her sabah takip edilirken, edinilen bilgiye göre fiyatlar yeniden değişiyor. Motorine yarından itibaren geçerli olmak üzere 71 kuruş indirim bekleniyor. Benzinde herhangi bir değişiklik beklenmiyor.

ABD'deki banka iflasları petrolü vurdu! Akaryakıta indirim gözüktü: Bu gece değişiyor... (14 Mart 2023 pazartesi güncel benzin-mazot fiyatı)

Son dakika haberi: Motorin, mazot ve benzin fiyatları güncel olarak araç sahipleri tarafından takip ediliyor. İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere tüm illerde sürücüler, ‘Motorin fiyatları ve benzin fiyatı ne kadar oldu, mazotun, benzinin litresi kaç TL oldu?’ sorularına yanıt ararken son dakika gelişmesi yaşandı. Petrol fiyatlarında yaşanan sert düşüş sonrası motorinin litre fiyatına indirim geleceği öğrenildi. İşte detaylar...

2

MOTORİNE İNDİRİM GELİYOR

Motorine yarından itibaren geçerli olmak üzere 71 kuruş indirim bekleniyor. Benzinde herhangi bir değişiklik beklenmiyor.

Mevcut akaryakıt fiyatları şöyle:

İstanbul Anadolu Yakası akaryakıt fiyatları

Benzin: 20,43 TL

Motorin: 21,90 TL

LPG (Otogaz): 11,64 TL

İstanbul Avrupa Yakası akaryakıt fiyatları

Benzin: 20,43 TL

Motorin: 21,90 TL

LPG (Otogaz): 11.90 TL

Ankara akaryakıt fiyatları

Benzin: 20,80 TL

Motorin: 21,90 TL

LPG (Otogaz): 12,05 TL

İzmir akaryakıt fiyatları

Benzin: 20,75 TL

Motorin: 21,95 TL

LPG (Otogaz): 11,76 TL

PETROL FİYATLARINDA SON DURUM

ABD’nin en önemli 16 bankasından biri olan Silikon Valley’in batması tüm piyasalarda taşları yerinden oynatırken 2008 finansal krizinin yeniden yaşaması endişesini beraberinde getirdi. Brent petrol fiyatı da gelişmelerden etkilenerek günlük bazda yüzde 5’lik değer kaybı ile 80 doların altına kadar geriledi. Brent petrolün varili uluslararası piyasalarda şu sıralarda 80,03 dolardan işlem görüyor.

MOTORİN

Mynet’te En Çok Takip Edilen Hisseler
Hisse

En Çok Aranan Haberler