FİNANS

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Altın fiyatları düşüşte, işte Kapalıçarşı'da güncel fiyatlar

Altının gram fiyatı dün tarihi zirvesine gördü. Bugün ise altın fiyatları düşüşte. İşte güncel altın fiyatları.

Altın fiyatlarında bugün yaşanan gelişmeler, vatandaşlar tarafından merakla takip ediliyor. ABD’de 4.çeyrek büyüme rakamlarının iyi olması ve Güney Afrika’daki belirsizlikler nedeniyle, dolar gelişmekte olan ülkelerde hızla yükselişe geçti. Bu durum yatırımcıların gelişen ülkelerin para birimiyle ilgili algısının bozulmasına sebep oldu. Artan risk iştahı nedeniyle altının onsu da yükselişe geçti. Dün altında bunlar yaşanırken, 2 Mart itibariyle altın fiyatları düşüşe geçti. Yaşanan gelişmelerin ardından vatandaşlar 2altın fiyatlarını ve çeyrek altının fiyatını merak etmeye başladılar.

Kapalıçarşı'da altının gram fiyatı 2 Mart sabah saatlerinde 115.98 Tl olarak görülüyor.Çeyrek altın ise 185,56 TL’den alıcı buluyor. Yarım altın sabah saatlerinde 369,96 TL fiyattan alınabiliyor. Cumhuriyet altının alış fiyatı 774 TL’yken satış fiyatı 784 TL olarak değerlendi.

Diğer taraftan Reşat altın 774,00 TL, gremse altın 1855,60 TL, hamit altın 774,00 TL, ata altın 765,44 TL, beşli altın 3699,60 TL, ikibuçuk altın 1855,60 TL, ziynet altın ise bugün 742,24 TL'den satılıyor.

Altın fiyatları için tıklayın

İNTEGRAL MENKUL’DEN ALTIN FİYATLARI ANALİZİ

Ons Altında Cuma günü iyi gelen ABD verileri sonrası satış baskısı artsa da Şubat ayı başında 1180$ seviyesinden başlayan yukarı yönlü trendinde tutundu. Ancak yukarı yönlü ataklarda sarı metalin gücünün

kısmi kaldığını ve tutunamadığını görüyoruz. Devamını okumak için tıklayınız.

Canlı Borsa


En Çok Aranan Haberler