FİNANS

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Altın fiyatları ne kadar? "Kasım kazanma ayı değil batma ayı!" demişti, uzman isimden altın ve dolar uyarısı: "Ortası yok!"

Altın fiyatları vatandaşlar ve yatırımcılar tarafından merak edildi. Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, Twitter (X) ve Instagram hesabı üzerinden dolar konusunda çarpıcı bir uyarıda bulundu. "Ya malına sahip çıkacaksın ya da batıracaksın!" ifadesini kullanan uzman isim altın fiyatlarına da değindi. Peki, bugün çeyrek ve gram altın fiyatı ne kadar, kaç TL? İşte 6 Kasım 2023 Pazartesi günü gram ve çeyrek altın fiyatlarında son durum...

Altın fiyatları ne kadar? "Kasım kazanma ayı değil batma ayı!" demişti, uzman isimden altın ve dolar uyarısı: "Ortası yok!"

Altın fiyatları ile ilgili son dakika gelişmeleri haftanın ilk işlem günü vatandaşlar tarafından yakından takip ediliyor. Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda döviz kuruna ilişkin uyarıda bulundu. "Kasım kazanma ayı değil batma ayı." sözünü anımsatan uzman isim altın konusunda ise "Gerilemesi gerek, almam!" ifadesine yer verdi. Öte yandan çeyrek ve gram altın fiyatı internette araştırılıyor. İşte 6 Kasım 2023 Pazartesi günü gram ve çeyrek altın fiyatları...

"BİLEREK VE İSTEYEREK YAPIYORLAR"

Uzman isim sosyal medya hesabında döviz kuruna ilişkin açıklamada bulundu.

"İnternet üzerinden gösterilen düşük döviz kurları manipülasyondur, inanmayın. Teknik bir hata değildir. Bilerek ve isteyerek yapıyorlar." ifadesini kullanan uzman isim paylaşımına şu notu düştü:

111

"KASIM AYINDA OYUN BÜYÜK OYNANIR!"

"Kasım ayı için uyardım sizi.

Bir gün sert yükseliş, diğer gün sert düşüş.

Kasım'da oyun büyük oynanır. Kimse karar veremez.

Ya malına sahip çıkacaksın ya da batıracaksın. Ortası yok."

"2 BİN DOLAR ÜZERİNDEN ALMAM"

Öte yandan yükselen altın fiyatları sonrası açıklamalarda bulunan uzman isim "2 bin dolar üzerinden altın almam. 1.960 sonra 1.930 dolar gerilemesi gerek. Borsada yüzde 50 alım için yine beklemedeyim" ifadelerini kullandı.

GRAM VE ÇEYREK ALTINDA SON DURUM (6 KASIM 2023)

Gram altın bugün 1.848,82 liradan alınıyor ve 1.850,04 liradan satılıyor.

Çeyrek altın 1 Kasım 2023 Pazartesi günü 2.907,52 liradan alınıyor ve 2.971,51 liradan satılıyor.

Express


En Çok Aranan Haberler