Araç sahipleri dikkat! Benzinde 15 kuruş indirim bekleniyor

Benzinin litre fiyatına bu gece yarısından geçerli olmak üzere 15 kuruş indirim bekleniyor.

Araç sahipleri dikkat! Benzinde 15 kuruş indirim bekleniyor

29 Ağustos cumartesi gününden itiraben geçerli olmak üzere benzin fiyatlarında 15 kuruş fiyat indirimi bekleniyor.

Akaryakıt fiyatları, Türkiye'nin de dahil olduğu Akdeniz piyasasındaki işlenmiş ürün fiyatlarının ortalaması ile dolar kurundaki değişiklikler baz alınarak rafineriler tarafından hesaplanıyor.

Bu hesaplama sonucunda dağıtım firmalarınca uygulanan fiyatlar, rekabet ve serbesti nedeniyle şirketler ve kentlere göre küçük değişiklikler gösterebiliyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 23 yorum
indirimi ve zam' ı devletin yaptığını sananlar var hala da anlamak istemiyorlar petrol, altın, dolar, euro, sterlin vs. gibi şeyler dışarıdan yönetiliyor ve bizde onlara ayak uydurmak zorundayız devlet olarak.
@eates94 YA KİM YAPIYOR NASREDDİN HOCA MI?
@eates94 %60 vergi kim alıyo la.
@eates94 yazıkkkkk beyin göç etmiş :))))
bak çözüm şu hangi halka yansıyan vergiler varsa ötv ondan indirim yapabilir eşel sisteme geçerek. bu kadar dar boğazda halkın yanında ancak böyle olur. vergilerin nereye gittiği de belli değil herşey yap işlet devret. devletten 5 kuruş çıkmıyor vergi nerede sorulması gereken soru bu!
türk parasın değerini düşüren kim karşılıksız para basan kim şimdi ceremesini cebimizdeki parayla ödüyoruz haliyle herşey pahalanıyor ekonomi bittik uyanın
peki yüzde kaçı vergi ödediğin yakıt parasının güzel kardeşim
20 kuruş bindir15 kuruş indir. 30 kuruş bindir 10 kuruş indir. Dolar yükseldi bindir recep ağladı bindir trump fırçaladı bindir rusya zırvaladı bindir berat yellendi bindir fransa zortladı gene bindir.. Eşek gibi halk var nasıl olsa bindir recep bindir.
KESİN ZAM VAR YARIN ...
@garnizon82 dün yaptılar ya 23 kuruş zam
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler