Bakan Albayrak sosyal medyada duyurdu: Ekonomimize yılda 1.5 milyar TL katkıda bulunacak

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Yusufeli Barajı'na ilişkin "Ekonomimize de yılda tam 1.5 Milyar TL katkıda bulunacak. Tamamen yerli mühendislerimizle yapılan bu eser sayesinde ülkemiz, yarınlara güvenle adım atacak." açıklamasında bulundu.

Bakan Albayrak sosyal medyada duyurdu: Ekonomimize yılda 1.5 milyar TL katkıda bulunacak

Bakan Albayrak'ın açıklaması şöyle:

"Bugün Cumhurbaşkanımız'ın iştirakleriyle yapılan beton dökme töreni, Yusufeli Barajı'nı ülkemize kazandıracak. Ekonomimize de yılda tam 1.5 Milyar TL katkıda bulunacak. Tamamen yerli mühendislerimizle yapılan bu eser sayesinde ülkemiz, yarınlara güvenle adım atacak."


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 22 yorum
Kendi ailesine yılda 1.5 milyar katkı yapacak hemen halk olarak üzerinize almayın be ya :)))
EKONOMİ İYİ YOLDA DİYORSUN AMA DOLAR,AVRO ALDI BAŞINI GİDİYOR,EMEKLİYE MEMURA ENFLASYON KADAR ZAM VERECEĞİZ DEDİNİZ 3_1 Nİ BİLE VEREMEDİNİZ ,ALLAH TÜRK MİLLETİNİN YARDIMCISI OLSUN .
4 Ay oldu koronodan yeni girdiğim işten atıllar işsizim 1tl bile alamadım. Neden yeni girdim virüs ben girdikten 2 ay sonra gelemediği için !! 1,2,3,4... fazlar Milyar dolarlar Yardımlar havalarda uçuşuyor.. Böyle zamanda bizi rezil edip kendi halimize bıraktınız ya sizi Allah’ın adaletine bıraktım o ah’lar yere göğe sığmayacak ...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler