Bakan Dönmez duyurdu! Doğal gazda yeni rekor

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, "Dün, 280 milyon metreküplük tüketim ve arz ile doğal gazda yeni bir rekor daha kırıldı" dedi.

Bakan Dönmez duyurdu! Doğal gazda yeni rekor

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, doğal gazda yeni bir rekorun kırıldığını bildirdi.

Bakan Dönmez, "Dün, 280 milyon metreküplük tüketim ve arz ile doğal gazda yeni bir rekor daha kırıldı. Rekor talebi rekor arz sağlayarak, kısıntı olmadan başarıyla karşıladık. En yüksek tüketim, İstanbul 51,6 milyon metreküp, Ankara 23,9 milyon metreküp, İzmir 13,9 milyon metreküp" ifadelerini kullandı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 46 yorum
Bende sabah başarıyla çayı demledim.Gözünü açıyosun rekor vay bee
odun ateşinde mı yoksa piknik tüpü işlemi kaynattın suyu. Memlekette Yakıt bulunamadığı için , insanların evlerinde titreyerek oturduğu, gaz sobası yakabilmek için Gazyağı kuyruklarında beklediği günleride gördü Bu Millet
@tatilbanayakisiyoo_15 çocukları aç olduğu için kendini yakan babayı, biraz ucuza ekmek alabilmek için halk ekmek sıralarına giren insanları da görüyoruz Ne farkı var.
@tatilbanayakisiyoo_15 çağın ve zamanın değişip teknolojinin gelişmesini akp ye mi bağladınız. şaka yapıyorsunuz galiba.
@tatilbanayakisiyoo_15 Vay Canına..! ''Almanya bizi kıskanıyor.'' Bunlar İyi günlerimiz...
@tatilbanayakisiyoo_15 zaman ve teknoloji olmasın dediğin şey. bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp.
bedava vermiş gibi övünüyor ya
sanki marifetmis gibi ovunuyorlar.
bu neyin rekoru tam anlayamadık.doğalgaz kullanmayı çok yaptık demek istiyor galiba.ama ödemedede rekor kırdığımız aşikar oluyor.onuda söylesene.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler