Bakan Karaismailoğlu duyurdu! Hasdal-Başakşehir kesiminde geri sayım başladı

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu Kuzey Marmara Otoyolu Projesi'nde son aşamalara yaklaşıldığını ve Hasdal-Başakşehir kesiminin bitmek üzere olduğunu sosyal medya hesabından açıkladı.

Bakan Karaismailoğlu duyurdu! Hasdal-Başakşehir kesiminde geri sayım başladı

Bakan Karaismailoğlu Twitter'dan yaptığı açıklamada "Kuzey Marmara Otoyolu Projesi’nin 8669 kişiye istihdam sağlayan 10,25 km'lik Hasdal-Başakşehir kesiminde sona yaklaştık! Dünyanın en uzun dört şeritli otoyol tünelleri, akıllı ulaşım sistemlerine sahip KMO ile, Marmara bölgesinin ulaşımını hızlı ve konforlu hale getiriyoruz." dedi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 16 yorum
kuzey marmara ve anadolu tarafındaki ormanları yok etmek için yapılan planlar... 2060 yılında orman kalmayacak buralarda. yazıklar olsun size. bu kadar yola ne gerek vardı? istanbulu artık daha fazla büyütmeyin başak şehirlere yatırım yapın.
sanki kendi ceplerinden yapıyorlar.ücretli olması da cabası.ye kürküm ye.nimet sunuyorlar sanki.yol yol.ulan millette arabaya binecek hal mi kaldı.
benim paramla bana yol yapio yani 10 alıyor 1 veriyor millette diorki çalışıyor ee bide ücretli geçiş yapıp milletten yeniden topluyor halk cahil oldukça başımıza geçenler bize daha çok açma germe hareketleri yaptırırlar ;]
Bu yapılan yollarda menfaati olan kim varsa fazladan para götüren çıkar sağlayan,kıyamet gününe kadar onların neslinden doğacak kim varsa allah iki yakasını bir araya getirmesin,şu memleketin parasını kim çalıyosa hepsi dahil bu bedduanın içine,yarası olan gocunsun,kuruşu kuruşuna hesap veriyolarsada Allah yapandan razı olsun..
sistemi anlatım hocam ihaleyi yüksek bir oranla yandaş alır a partisi b partisi demiyorum bakın ihaleyi kim yapıyorsa onun adamı alır bu 1 gelelim 2 ye halktan 10 toplayıp 1 yaparsan ve bunuda geçişi ücretli yapip tekrar halktan gelir elde edersen ve halkta bunu anlamayip şunu yaptı bunu yaptı sen hainsin derse hocam inanın Allah'ın bize yapabileceği hiçbir şey yok çünkü halkimizin büyük cogunlgu cahil
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler