Bakan Karaismailoğlu: Metro hattı nisanda açılacak

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Kağıthane-Gayrettepe Havalimanı Metro Hattı'nda, nisan sonu gibi yolcu alacak şekilde çalışmaların planlandığını bildirdi.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Gayrettepe Metrosu'ndaki incelemelerin ardından yaptığı açıklamada, Kağıthane-Gayrettepe Havalimanı Metro Hattı'nda nisan sonu gibi yolcu alacak şekilde çalışmaların planlandığını bildirdi.

Bakan Karaismailoğlu, şöyle devam etti:

"İstanbul’un faal raylı sistem ağı şu anda 233 kilometre. İstanbul’da an itibarıyla 91 kilometre uzunluğunda metro hattı yapımı devam ediyor"

Karaismailoğlu, "Metroda, Kağıthane-İstanbul Havalimanı arasını 2021 Nisan sonu itibarıyla, Gayrettepe tarafını da önümüzdeki yıl açmayı planlıyoruz" diye konuştu.

(AA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
Kesinlikle İnanmayın.. Bunların Metro Tünel Geçit Baraj vs yaptıkları şeyler Hep Hedef Şaşırtmaca. Sayın Kemal Akşener "_ S_400 ler Sarayı Korumak için Alındı " demişti Hatırlayın! işte Bu Yapılanlar ve Kanal İstanbul Sadece yem.. Bunların asıl Çılgın Proceleri KANAL ANKARA! O tünellerden su taşıyıp Ankaranin etrafını Denizle Cevircekler.. İşte O Yapılan Uçak Gemisi ve Diğer Savaş Gemileride Sarayı Korumak için Ankara'ya gidip Sarayı Koruycak.. Ama halkımız artık Uyandı. Bizde Burdan halkımızın Sesi olmaya devam etcez Ekrem Başkanımız iyiki varsınız. Sayenizde Halk Hizmet Gördü
sen ne içtin,de güzelleşti böyle yapılan bütün içraatlar ortada kör olmak lazım görmemek için kör kör
helal olsun.
vallaha ne yalan söyleyim böyle bir bakanımız varmıydı die şaşırmadım degil arkadaş biraz faal olun heryerde gece gündüz calışın yılda bir iki defa ya varsınız ya yok bir kaç bakandan başka bakanlarımızı tanıyamadık malesef
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler