Bakan Kurum duyurdu: TOKİ ve Emlak Konut taksitleri 2 ay ertelendi

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "Koronavirüs tedbirleri kapsamında TOKİ ve Emlak Konut’tan ev alan vatandaşlarımızın bu süreçte mağdur olmamaları için nisan ve mayıs ayı konut taksitlerini erteliyoruz" açıklamasında bulundu.

Bakan Kurum duyurdu: TOKİ ve Emlak Konut taksitleri 2 ay ertelendi

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında TOKİ ve Emlak Konut'tan ev alan vatandaşların nisan ve mayıs konut taksitlerini ertelediklerini bildirdi.

Kurum, Twitter hesabından yaptığı yaptığı paylaşımda, şunları kaydetti:

"Koronavirüs tedbirleri kapsamında TOKİ ve Emlak Konut'tan ev alan vatandaşlarımızın bu süreçte mağdur olmamaları için nisan ve mayıs ayı konut taksitlerini erteliyoruz."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 15 yorum
Devletimiz Dünyanın hiçbir Ülkesinin alamadığı Sağlık ve Ekonomik tedbirleri alıyor. Ama değişen bişey yok. Mikrop yine Mikrop. Devlet ;32Bin sağlık çalışanı ise alınacak diyor İtin biri "Yandaşlarını alacak" diyor. Devlet 2Milyon Aileye 1000 TL yardım yapılacak diyor Diğer İT "Yandaşlarına Dağıtacak " diyor. Devletin Teknoloji Bakanı "Aşı için çalışıyoruz" diyor Bir başka İT ; sanki Kendisi NASA da üst düzey bir yetkiliymiş gibi Ahkâm kesiyor. Dışardan gelen Virüsü öyle yada böyle Yeneriz. Bizim sıkıntımız İçerdeki Mikroplar
buna acaba kac para verdiler?
bankadan kredi alanlarıda ertelesenize engel olan ne varki
diğer konut kredilerine neden erteleme gelmiyor iş yerleri kapalı çalışma yok nasıl odenicek
6 aylık uykundan yeni mi kalktın sen...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler