Bakan Varank duyurdu: Deniz Teknolojileri ve Sanayisi Teknik Komitesi kuruluyor

Bakan Varank, "Deniz Teknolojileri ve Sanayisi Teknik Komitesinin" kurulmasına karar verdik. Komite’nin başkanlığını Bakanlığımız yürütüyor." dedi.

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, "11. Kalkınma Planı'nda; Deniz teknolojileri, gemi inşa ve yan sanayinin rekabet gücünü artırmak için "Deniz Teknolojileri ve Sanayisi Teknik Komitesi'nin" kurulmasına karar verdik. Komite’nin başkanlığını Bakanlığımız yürütüyor." dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
sayın varank 1 haziranda aşı ile müjdeli haber verecektiniz ne oldu bekliyoruz. astronot okulu gibi, görünmez uçak gibi olmasın
Bırak bakanım, bazı iller var Sivasda dahil teşvik verecez dediniz 2018 oy geçti bekliyor öyle, kenevir için söz verilen iller bekliyor sivasda kenevir ile alakalı birşey yok, ortada ne teşvik var nede kredi var nede faaliyet, habire haberlerde kuruldu yapıldı edildi, nedense ortada birşey göremedik. Sivas sizden önce şehirdi Osmanlıda hem eyalet Cumhuriyetde kongre şehri cumhuriyetin temelleri atıldı Osmmanlıda koskoca eyalet ama şimdi oldu hayalet şehir, valisi olan köye çevirdiniz.
aşı noldu bakan troller baya gaza gelmişti tabiki tırt oyüzden bakanım yeni tırt bir işe daha başladık deyip kimlerin cebini doldurcanız ankara büyükşehir belediyesinde çaycıya 10bin lira maaş verip bu maaşı kesintiye uğratan Mansur başkana çaycı yıllardır belediyede çalışıyo olduğu için veriliyo maaş diyebilece yüzsüz arsız zihniyete hangi iş kollarını verip haketmedikleri maaşları ödeyeceksiniz milletin cebinden ama az kaldı bayramımızı dört gözle bekliyoruz Allahın iznizyle
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler