Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dolardaki hareketliliğe ilişkin açıklama

Cuma namazı çıkışı gazetecilerin sorularını cevaplandıran Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kurda yaşanan hareketlilikle ilgili açıklamalarda bulundu. Erdoğan döviz kuru ile ilgili "Bundan önce de aynı operasyonları dışarıdan yaptılar yapmaya devam ediyorlar. Ama Türkiye güçlüdür yere sağlam basıyor" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dolardaki hareketliliğe ilişkin açıklama

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan cuma namazı çıkışında gündemdeki ve piyasalardaki gelişmeleri değerlendirdi.

Bir süredir devam eden döviz hareketliliği ile de ilgili konuşan Erdoğan "Bu hafta içerisinde ekonomi kurulu toplamak suretiyle bir değerlendirme yapacağız. Bunlar yeni ataklar değil. Aynı operasyonları bize yaptılar, devam ediyorlar. Türkiye bu konuda güçlüdür, yere sağlam basmaya devam edecektir" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 92 yorum
Oh ne güzel memleket işler istediğiniz gitmediği zaman beceremediğiniz zaman dış güçlerin oyunu kendimizde hata bulmazsınız grip olsanız dış güçlerden bilirsiniz Allah sonumuzu hayır etsin
sen de grip olsan Erdoğandan bileceksin.adam kimlerin nerde ne kadar hangi banka araciligiyla aldigini biliyor ki söylüyor.
@marvan72 chp ekonomi politikası : hüloooaaaagggğğğğğğğ
Çokomenli bir şey mi söylemiş sayın Başkan. 2003; 1 dolar = 1.55 Bulgar Levhası 2020; 1 Dolar = 1.65 Bulgar Levhası Bulgaristan ekonomisi çökmüş :) Hamdolsun; 1 TL = 4.86 Etiyopya Birri
ekonomi çoohhh çokomelli gideeyahhh dış güçler bizi kıskaneyaaahhh allahuuu ekbeeerrrrr
@ahmet_yagmur_1930 Bir de bize söylese de biz de öğrensek. ALLAH RIZASI İÇİN BİZİ CAHİL BIRAKMAYIN, BİZE DEÖĞRETİN!!!!!
@marvan72 biliyorsa müdahale etsin. bunu yapanlar vatan haini değilde nedir. mal varlıklarına el koysun madem biliyor
Ahh bu dış güçler :)
@ilker_dalgic_1977 ahhh ahhhh vallahi onlarda olmasa napcaklar vallahi koyunlari kandirmak icin
Kim bu dış güçler söyleseler de bizde öğrensek. Başımıza bir şey geldiğinde hemen 'dış güçler' deriz, şu deriz bu deriz, ben buna katılmıyorum. Bilin bakalım bu sözü kim söylemiş.
Kim bu dış güçler yaa anka kuşu gibi adı var kendi yok.
kesin dış güçlerdir tamam sayın başkanım buna katılıyorum ama güçlüyüz ekonomi olarak diyosunuz güçlü olsak sizce etkilenirmiyiz bunu ögrenmek istiyorum tşkl ..?
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler