Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak: İstikrar sürsün, Türkiye büyüsün!

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Twitter'dan bir video paylaşarak "Güçlü ekonomimiz ve sağlam finansal altyapımızla yatırımlarımıza devam ediyoruz. Düsturumuz, katma değerli üretim, istihdam ve ihracata dayalı bir büyüme." dedi.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak: İstikrar sürsün, Türkiye büyüsün!

Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak, sosyal medya hesabından paylaştığı videoda, “İstikrar sürsün, Türkiye büyüsün. Güçlü ekonomimiz ve sağlam finansal altyapımızla yatırımlarımıza devam ediyoruz. Düsturumuz, katma değerli üretim, istihdam ve ihracata dayalı bir büyüme” ifadelerine yer verdi.

Türkiye'nin güçlü ekonomisi ve sağlam finansal altyapısıyla dünya ekonomilerinin eşi benzeri görülmemiş bir belirsizlikten ve krizden geçtiği bir dönemde yatırımlarına, projelerine ve hepsinden önemlisi stratejik reformlarına hız kesmeden devam ettiğini kaydeden Bakan Albayrak, “İşte ekonomimizde tüm kurumlarımızla güçlü koordinasyon içerisinde hedeflerimize yönelik adımlarımızı atmaya devam ediyoruz. Katma değerli üretime, istihdama ve ihracata dayalı bir büyüme modeli için çalışmaya devam ediyoruz. İnşallah çok yakın bir dönem içerisinde toparlanmanın ekonominin tüm paydaşları, tüm kesimleri, tüm vatandaşlarımız nezdinde de çok daha ciddi bir şekilde hissedilmeye başladığına inşallah şahit olacağız” dedi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 71 yorum
Şaka gibi bu büyümeyi bir tek vatandaş göremiyor galiba
Ağam bizimle eğleniyor
A haber izleyin yada AKP'lilerin sosyal ağlarına katılın. Yav adamlar dünyanın türlü yerlerinin fotoğraflarını paylaşıp rte yaptı diyor, uzay filmlerinden silah, araç fotoğraflarını indirmişler milli silahlarımız diye paylaşıyorlar. Hem o haber ve sayfalarda kadına şiddet veya çocuklara tecavüz yok. Bademleme, Allah dostlarının insanların dini yeterliliklerini test etmesi, cennet çeşmesinden içmek var sadece.
seni hiç sevmiyorum damat kayınpederini de hiç sevmezdim
lafonteni aratmayan zat yine beynlerle alay etmekte
bakın burası çok önemli????
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler